MENÜ
Otel Tipi Elektrik Süpürgesi

Oteller her gün yüzlerce insanın girip çıktığı mekânlardır. Bu sebeple otellerde zemin sıklıkla kirlenir. Otelin temiz görünmesi ise hem hijyen hem de müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir. Bu sebeple otellerde zeminin düzenli olarak elektrik süpürgesiyle temizlenmesi gerekir. Buna karşın, otellerde standart elektrik süpürgeleri kullanımı birçok dezavantaja sahiptir. Ev tipi elektrik süpürgeleri hem çok ses çıkarır hem de vakum güçleri görece olarak zayıftır. Otel tipi elektrik süpürgesi ise bu tip alanlarda kullanım açısından birçok avantaj barındırır.

Otel tipi elektrik süpürgelerin en önemli özelliklerinden biri vakum güçleridir. Motor gücüyle de alakalı olarak bu süpürgeler yüksek vakum gücüne sahiptir. Bu sayede zeminde ve halılarda hiçbir kir ve toz kalmadan temizliği tamamlayabilirler. Bunun yanı sıra otel tipi profesyonel elektrikli süpürgeler, son derece sessiz çalışırlar. Bu sayede otelde konaklayan müşterileri rahatsız etmeksizin temizlik tamamlanabilmektedir. Endüstriyel elektrik süpürgeleri, tekerlekli olarak tasarlanır. Bu, otelde süpürgenin bir yerden diğerine taşınmasını kolaylaştırmaktadır. Bununla birlikte otel tipi elektrik süpürgelerinin birçok farklı modeli vardır.

Otel Tipi Elektrik Süpürgesi Modelleri

Otel tipi elektrik süpürgeleri, teknik ve fiziksel özelliklerine göre birçok farklı modele sahiptir. Hangi modeli tercih edeceğiniz ihtiyaçlarınızla doğrudan alakalıdır. Elektrik süpürgelerinde kapasite, motor gücü, ıslak vakum opsiyonu, kablo uzunluğu ve ağırlık gibi birçok konuda farklı özelliklere sahip cihazlar bulmak mümkündür.

Otel tipi elektrik süpürgelerini üç ayrı seride incelemek mümkündür. Bunlar Promini, Promidi ve Promax olarak karşınıza çıkacaktır. Her bir ürün grubunun özelliklere farklı ihtiyaçlara cevap vermek üzere tasarlanmıştır.

Promini Elektrik Süpürgesi

Otel tipi elektrik süpürgeleri arasında yaygın olarak kullanılan modellerden biri de Promini olarak karşınıza çıkacaktır. Bu ürün grubundaki elektrik süpürgeleri görece olarak daha küçük alanlarda kullanılmaktadır. Promini elektrik süpürgelerinin motor gücü 850 ila 1000 W arasında değişiklik gösterir. Toz torba kapasitesi 7 ila 10 litre arasında olan modellerin tank kapasiteleri ise 10 ila 21 litre arasında değişmektedir. 8 ila 10 kilogram arasında ürün ağırlığı bulunan Promini elektrik süpürgeleri, genellikle dört tekerlekli olmasına karşın iki tekerlekli modeller de bulabilirsiniz.

Promini otel tipi elektrik süpürgesi modelleri, ergonomik tasarımlarıyla ve güçlü emiş güçleriyle dikkat çeker.

Promidi Elektrik Süpürgesi

Promidi otel tipi elektrik süpürgeleri, ıslak ve kuru vakum makineleri olma özelliğiyle de dikkat çekmektedir. Bu kategoride yer alan süpürgeler 1000 ila 2000 W motor gücüne sahiptir. 22 ila 60 litre arası tank kapasitesine sahip modeller aynı zamanda 15 ila 35 litre arasında toz torbası kapasitesine sahiptir. Bu elektrik süpürgelerinin önemli özelliklerinden biri de, bazı modellerinin halı yıkamaya imkân tanımasıdır.

Ağırlıkları 14 ila 22 kilogram arasında değişen elektrik süpürgeleri, tekerlekleri sayesinde rahatça taşınabilmektedir. Özellikle büyük otellerde bu kategoride yer alan elektrik süpürgeleri tercih edilmektedir.

Promax Elektrik Süpürgeleri

Endüstriyel elektrik süpürgeleri arasında en yaygın olarak kullanılan Promax otel tipi elektrik süpürgesi modelleri, büyük otellerin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. 1000 ila 3000 W arasında değişen motor güçlerine sahip olan bu süpürgeler, temizliği hızlı ve etkili biçimde gerçekleştirir. Promax tipi süpürge modelleri 35 litre toz torbasına sahipken 80 litre tank kapasitesiyle çalışır. Bu sayede özellikle çok büyük otellerde, daha verimli bir performans vaat ederler.

Otel Tipi Elektrik Süpürgesi Fiyatları

Otel tipi elektrik süpürgeleri, otellerde kullanım amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek performans sağlayan bu makinelerin en büyük özelliklerinden biri de minimum ses çıkarmasıdır. Oldukça ergonomik tasarımlara sahip bu elektrik süpürgeleri, aynı zamanda ciddi bir tasarruf sağlamaktır. Düşük düzeylerde elektrik tüketimi yapan bu süpürgeler, yüksek verimle çalışması sayesinde zaman tasarrufu da sağlamaktadır.

Otel tipi elektrik süpürge fiyatları ise tercih edeceğiniz modele göre değişik gösterecektir. Bu süpürge modellerinin her biri farklı teknik özelliklere ve kapasitelere sahiptir. Fiyatları belirleyen faktörlerden en önemlisi teknik özellikler olmakla birlikte, başkaca birçok kriterin etki ettiği de söylenebilir.

Siz de Fantom Professional ürünleri içerisinden uygun fiyata dilediğiniz gibi bir otel tipi elektrik süpürgesi bulabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınıza cevap verecek özelliklere sahip bir elektrik süpürgesini tercih ederek hemen satın alabilir, otelinizdeki temizlik işlerini hızla ve yüksek verimle gerçekleştirebilirsiniz.