MENÜ
Otel Tipi En İyi Halı Yıkama Makineleri

Endüstriyel halı yıkama makineleri birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bunun başlıca sebebi ise çok yönlü olmaları, deneyimsiz bir kişinin dahi rahatlıkla kullanabilmesi ve etkili bir temizlik sunmalarıdır. Sanayi tipi halı yıkama makineleri en çok otellerde kullanılmaktadır. Oteller bu makineler sayesinde, temizlik işlerini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Halı yıkama firmaları tarafından da sıklıkla kullanılan bu makineler, tam anlamıyla profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Otel tipi halı yıkama makineleri, küçük otellerden en büyüklerine kadar hemen hemen her işletmede kullanılmaktadır. Bunun başlıca sebebi ise oldukça verimli olmalarıdır. Yüksek miktarda deterjan ve su çıkışına sahip olan otel tipi halı yıkama makinesi modelleri, halıları derinlemesine olarak temizleyebilmektedir. Bu verimin yanı sıra aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlarlar. Halı yıkama makinelerinin önemli özelliklerinden biri çok sayıda aparata sahip olmalarıdır. Farklı başlıklar ve fırçalar sayesinde çok daha etkili bir kullanım imkânı elde edilir. Profesyonel halı yıkama makineleri, halıların yanı sıra koltuklarda da kullanılabilmektedir. Bu sayede otellerde bulunan halıları ve koltukları düzenli ve sık aralıklarla temizlemek mümkündür.

Fantom Professional tarafından üretilen halı yıkama makinesi modelleri, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçeneklere sahiptir. Son derece kaliteli olan bu makineler, efektif bir kullanım sunmaktadır. Bunun yanı sıra enerji tasarrufu sağlamalarıyla da bütçenize katkı sağlarlar. Hemen otel tipi en iyi halı yıkama makinesi modellerini inceleyerek, işletmeniz için en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Otel Tipi Halı Yıkama Makinesi Modelleri

Otelde kalan misafirlerin en çok dikkat ettiği kriterin temizlik olması, bu konuyu otel yönetimi açısından da dikkat edilmesi gereken başat konu haline getirmektedir. Misafirlerin kullanımındaki alanların daima temiz tutulması, daha fazla müşteri kazanabilmeniz açısından oldukça değerlidir. Bunun yanı sıra genel hijyen kuralları gereği de halıların ve koltukların belirli aralıkları temizlenmesi gerekir. Otel tipi halı yıkama makinesi modelleri tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmaktadır.

Otel tipi halı yıkama makineleri birçok farklı modele sahiptir. Eğer küçük çaplı bir otele sahipseniz, Promidi 250Cp modeli tam size göredir. 22 litre tank kapasitesine sahip olan bu model 15 litre toz depolayabilmektedir. Ergonomik olmasıyla dikkat çeken bu makine 14 kg ağırlığa sahiptir. Yüksek bir vakum gücüne ve 10 metre kabloya sahip olan Promidi 250Cp, 3 bar pompa gücüyle çalışır. Bu makineyle halı yıkama işlemi son derece basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Eğer orta çaplı bir otele sahipseniz, halı yıkama makinesi modelleri arasından Promidi 400Cm sizin için ideal olacaktır. Bu model 3 bar pompa gücü ve 40 litre tank kapasitesiyle ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayacaktır. Bunun yanı sıra 15 litre toz torbasına sahip olan bu model 21 kilogram ağırlığa sahiptir. Islak ve kuru vakum özelliğine sahip olan bu halı yıkama makinesi personelinizin işlerini çok daha hızlı ve etkili yapmasını sağlar.

Eğer büyük bir işletmeye sahipseniz, Promax 800 Cm2 ve Promax 800 Cm2Y tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahiptir. Bu iki model 80 litre tank kapasitesinin yanı sıra 35 litre toz kapasitesine sahiptir. 2000 W motor gücüyle çalışan bu modellerden Promax 800 Cm2 3 bar, Promax 800Cm2Y ise 6 bar pompa gücüyle çalışmaktadır.

Tüm bu otel tipi halı yıkama makineleri birçok özelliğin yanı sıra, tekerlekleriyle bir noktadan diğerine kolayca taşınabilmektedir. Bu sayede personelin de kullanmayı sevdiği ve hayatını kolaylaştıran cihazlardan biridir.

Otel Tipi Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Otel tipi halı yıkama makineleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi farklı modellere sahiptir. Bu modeller arasından bir seçim yaparken, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunun yanı sıra seçtiğiniz makinenin dayanıklı materyallerden yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede çarpma ve darbe gibi sorunlara karşı önlem alınmış olur. Seçim yaparken önem göstermeniz gereken konular arasında yer alan bir diğer faktör ise enerji tasarrufudur. Bu cihazlar sürekli olarak kullanılacağı için enerji tasarrufu oldukça önemlidir. Bu sayede uzun vadede ciddi bir maddi külfetten kurtulabilirsiniz.

Güçlü ve efektif bir temizlik olanağı sunmaları sayesinde otel tipi halı yıkama makineleriyle, işletmenizde bulunan tüm halıları ve koltukları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Tam otomatik halı yıkama makinesi modelleri sayesinde, temizlik işlemleri çok daha kısa zamanda bitecektir. Bu durum zamandan tasarruf etmenizi da sağlar.

Otel tipi halı yıkama makinelerinin fiyatları ise modeline göre farklılık gösterecektir. Bu makinelerin motor gücü, tank ve toz kapasiteleri fiyatların belirlenmesindeki başat faktörlerdir. Makinelerdeki tüm teknik özellikler fiyatların aşağı ya da yukarı yönlü olmasına neden olacaktır.

Fantom Professional otel tipi halı yıkama makineleri konusunda size birçok farklı seçenek sunmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı materyallerle üretilen bu makineler, çok yönlü ve verimli yapısıyla dikkat çekmektedir. Siz de işletmeniz için uygun olacağını düşündüğünüz otel tipi halı yıkama makinesi modellerini teknik özellikleriyle inceleyebilir, hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.