MENÜ

Halı yıkama makineleri, çok yönlü işlevleri, etkili bir temizlik imkânı sunmaları ve kolay kullanılabilmeleri sayesinde; halılardan tüm kirleri rahatça çıkarabilmektedir. Profesyonel ya da endüstriyel halı yıkama makineleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bunun yanı sıra bu makinelerin en önemli özelliklerinden biri ürün yelpazeleridir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan profesyonel halı yıkama makineleri, farklı teknik özelliklere sahiptir. Bu sayede ihtiyacınıza ve kullanacağınız ortama göre bir ürün seçmeniz kolaylaşmaktadır.

Endüstriyel halı yıkama makineleri, genel olarak işletmelerde ve halı yıkama işi yapan firmalarda kullanılmaktadır. Tam anlamıyla profesyonel bir hizmet sunan bu makinelerin iş hacimleri oldukça yüksektir. Bu makineler yüksek oranda su ve deterjan çıkışıyla, halıları derinlemesine temizlemektedir. Bunun yanı sıra su ve elektrik tüketimi konusunda da oldukça tasarruflu seçeneklerdir. Profesyonel halı yıkama makinelerinin farklı başlıkları ve fırçaları vardır. Bu ürünler temizlik konusunda çok daha efektif bir kullanım sunmaktadır. Bu halı yıkama makinelerinin önemli özelliklerinden biri de, koltuklarda da rahatça kullanılıyor olmasıdır. Bu sayede hem halıları hem de koltukları periyodik aralıklarla, kısa zamanda temizleyebilirsiniz.

Büyük çaplı işletmeler açısından temizlik son derece önemlidir. Özellikle her gün yüzlerce müşteriye hizmet veren yerlerin, daima temiz tutulması gerekir. Bu sebeple etkili çözümler sunan sanayi tipi halı yıkama makineleri, sizlere en iyi çözümleri sunar.

Profesyonel Halı Yıkama Makinesi Kullanım Alanları

Profesyonel halı yıkama makineleri, genel olarak endüstriyel çözümler sunmaktadır. Bu makineneler çok geniş çaplı alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle insan giriş çıkışlarının sık yaşandığı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu makinelerle birçok farklı ortamda karşılaşmanız son derece olağandır.

Profesyonel halı yıkama makineleri; otellerde, hastanelerde, ofislerde, yurtlarda, bankalarda, mağazalarda, rezidanslarda ve oto yıkama gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu gibi binalar ve işletmeler, insan giriş çıkışları açısından son derece yoğun mekânlardır. Bu mekânlarda bulunan halılar ve koltuklar da yoğun olarak kirlenmektedir. Bu sebeple bu alanlarda düzenli ve etkili bir çözüm gerekir. Endüstriyel halı yıkama makineleri, çok çeşitli modeliyle bu tip alanlardaki ihtiyaçlara tam olarak cevap verirler. Bu makinelerin kapasiteleri ve teknik özellikleri çok çeşitlidir. Bu sebeple görece olarak küçük alanlarda daha ufak makineler kullanılırken, büyük işletmelerde ise daha güçlü ve kapasitesi fazla olan seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Profesyonel halı yıkama makineleri özellikle otel gibi işletmelerde olmazsa olmazdır. Otel tipi makineler, hem güçlü, hem etkili, hem sessiz hem de hızlı bir temizlik yapma olanağı sunarlar. Bu sayede müşteriler rahatsız olmaksızın hızla halı ve koltuk temizlikleri tamamlanabilir. Hastane ve yurt gibi alanlarda da benzer makineler yaygın olarak kullanılmaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama Makinesi Modelleri

Profesyonel halı yıkama makinelerinin önemli özelliklerinden biri de geniş bir model skalasına sahip olmasıdır. Bu sayede kullanım alanları da önemli ölçülerde genişlemektedir. Eğer ofis gibi görece olarak küçük sayılabilecek bir işletmeye sahipseniz, o zaman Promidi 250Cp modelini tercih edebilirsiniz. Bu model 22 litre tank kapasitesine ve 15 litre toz kapasitesine sahiptir. Oldukça ergonomik bir model olan Promidi 250Cp 14 kilogram ağırlığındadır. Bunun yanı sıra 1000 W motor gücüyle yüksek bir vakum performansı sağlar. 10 metre kablo uzunluğuna sahip olan bu model 3 bar pompa gücüyle çalışmaktadır.

Eğer orta çaplı bir okul, otel ya da yurt gibi bir işletme için halı yıkama makinesi seçecekseniz Promidi 400Cm sizin için ideal seçim olabilir. Bu model, 1000 W motor ve 3 bar pompa gücüne sahiptir. 40 litre tank kapasitesi olan Promidi 400Cm 15 litre toz torba kapasitesine sahiptir. 21 kilogram ağırlığındaki bu model, 10 metre kablo uzunluğuna sahiptir. Islak ve kuru vakum yapabilen bu model sıklıkla tercih edilen halı yıkama makinelerinden biridir.

Otel tipi halı yıkama makinesi dendiğinde ise akla görece olarak daha güçlü ve büyük modeller gelir. Promax 800 Cm2 ve Promax 800Cm2Y bu modeller arasındadır. Bu halı yıkama makineleri rezidanslarda, büyük çaplı otellerde ve hastanelerde yaygın olarak tercih edilmektedir. İki modelde 80 litre tank ve 35 litre toz torba kapasitesine sahiptir. Yine iki model de 2000 W motor gücüyle çalışır. Aralarındaki en önemli fark ise; Promax 800 Cm2 3 bar pompa gücüyle çalışırken Promax 800Cm2Y ise 6 bar pompa gücüyle çalışır.

Profesyonel Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Geniş aksesuar setleri ve ergonomik yapılarıyla dikkat çeken endüstriyel halı yıkama makineleri, birçok avantaj sağlamaktadır.

Profesyonel halı yıkama makineleri, temizlik sırasında hem elektrik hem de su tasarrufu sağlamaktadır. Bu durum uzun sürede bütçenize artı olarak yansır. Bunun yanı sıra güçlü bir temizlik olanağı sunmaları, halı ve koltuk temizliğinin kısa sürede bitmesini sağlar. Bu sayede zamandan tasarruf etmeniz de mümkündür. Aynı zamanda dayanıklı bir yapıya sahip olmaları, ürün alaşımı olarak çelik gibi malzemelerin kullanılması sayesinde çarpma ve darbe gibi sorunlara karşı oldukça dayanıklı cihazlardır. Bu durum satın aldığınız ürünü uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlar.

Endüstriyel halı yıkama makinesi fiyatları ise modeline göre değişiklik gösterir. Fiyatların belirlenmesinde en önemli faktörler motor gücü, tank ve toz kapasiteleridir. Teknik özellikleri artan makinelerin fiyatlarında da artış gözlemlenebilir.

Fantom Professional olarak, otellerinizde, yurtlarınızda, bankalarınızda, rezidanslarınızda, ofislerinizde ve birçok farklı işletmede rahatlıkla kullanabileceğiniz birçok halı yıkama makinesi modelini sizler için ürettik! Siz de tüm endüstriyel halı yıkama makinelerinin teknik özelliklerini inceleyebilir, işletmeniz için en uygun makineleri satın almak için hemen satın al butonunu kullanabilirsiniz.