MENÜ

Otel, restaurant, okul, hastane gibi birçok ortamda Fantom çamaşır toplama arabaları ile kirli çamaşırları kolaylıkla temizleriyle değiştirerek, dağıtabilirsiniz. Çarşaf, yastık kılıfı, havlu ve birçok eşyayı yıkadıktan sonra hem çamaşırları daha düzgün bir şekilde organize edebilmek hem de kolaylıkla hepsini yerine ulaştırabilmek için çamaşır toplama arabaları size kolaylık sağlayacak.

Fantom çamaşır toplama arabaları iş yükünüzü hafifletecek farklı fonksiyonlara sahiptirler. Rahat bir şekilde hareket edebilmeniz için hafif ve kaliteli malzemeden üretilmişlerdir. Böylece ürünlerinizi sadece pratik şekilde taşımakla kalmayacak, aynı anda daha sağlıklı ve daha sağlam bir şekilde de taşımış olursunuz.

Fantom Çamaşır Toplama Arabası Modelleri

Fantom Professional çamaşır toplama arabası modelleri tek ya da çift bölmeli olarak farklı modellerde mevcuttur. Çamaşır toplarken pratik olmanızı sağlayacak modellerimiz sessiz ve tamponlu tekerlekleri ile hem çarpmalara karşı dayanıklıdır hem de kullanırken gürültü yapmamaktadır. Her türlü zeminde ve yerde kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmış olan modellerimiz arasında bulacağınız frenli tekerlekleri olan çamaşır toplama arabaları eğik düzlemde de sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

En son yenilikleri takip ederek size her zaman en kaliteli ve kullanışlı ürünleri sunan Fantom Professional, çamaşır toplama arabası modellerini de uluslararası standartlar doğrultusunda üretmektedir. Dayanıklı gövdeleri sayesinde hem iç hem dış mekanda kullanımına uygundur. Hem ısıya hem de suya dayanıklı olması da uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.  Üstelik ergonomik tasarımları ve geniş hacimleri ile rahat bir kullanım sunmaktadır.

Fantom Professional’da çamaşır toplama arabaları kategorimizde birçok farklı özellikte ürün bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra ürünlerimizin açıklamalarını inceleyerek, beklentinizi karşılayacak olan ürüne kolaylıkla karar verebilirsiniz. Çamaşır toplama arabaları seçeneklerimiz özellikleri sebebiyle farklı fiyatlara sahiptirler. Tek bölmeli olan çamaşır toplama arabalarının fiyatları, çift bölmeli olan çamaşır toplama arabalarına göre biraz daha uygun fiyata sahiptirler. Çamaşır toplama arabaları fiyatlarına ilgili kategorilerden ulaşabilir, detaylı bilgi almak için dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fantom çamaşır toplama arabalarına orijinal ürün garantisiyle Fantom Professional garantisiyle sahip olabilirsiniz. Fantom Professional’da satın almak istediğiniz tüm ürünlere sizi zorlamayacak cazip ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz. Birçok kredi kartına taksit seçeneği ile isterseniz taksitli ödeme yapabilir ve ödeyeceğiniz tutarı siz belirleyebilirsiniz.

Kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla alabileceğiniz Fantom Professional size her zaman geniş ürün skalası sunmaktadır. Çamaşır toplama arabası modellerimizi bir an önce inceleyerek, beğendiğiniz ürünleri direkt sipariş verebilirsiniz.