MENÜ

Otellerde müşterilerin memnuniyetinin sağlanması amacı ile çeşitli ve oldukça işlevsel ürünler öne çıkmaktadır. Otelin hemen hemen her bölümünde çok fonksiyonlu ürünler tercih edilmektedir. Bu sayede birçok kişi için konforlu bir tatil ortamı oluşturulmaktadır. Otel tipi ikram tepsileri, oteller için en kullanışlı ve şık ürünlerden biridir. Aynı zamanda oldukça çeşitlidir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip otel tipi ikram tepsileri, şıklık ve kaliteli sunum olanağı sunmaktadır. 

Otellerin daha fazla müşteri çekmesi için tam donanımlı olması gerekmektedir. İnsanlar genellikle ekipman yönünden daha zengin olan ve konforlu alanlara sahip olan otelleri tercih etmektedirler. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte otel ekipmanları da son derece çeşitlenmektedir. Otel ekipmanları arasında en öne çıkan ve en gerekli olanlardan biri, hiç şüphesiz ikram tepsileridir. İkram tepsileri özel tasarıma sahip olduğunda daha fazla dikkat çekmektedir. Ayrıca kaliteli ikram tepsileri sayesinde oteller, müşteri üzerinde olumlu bir etki bırakmaktadır. 

İkramlar, insanları fazlasıyla etkileyen ve günümüzde en çok başvurulan jest yöntemlerinden biridir. Oteller de özellikle yaz sezonunda müşterilerini en konforlu şekilde ağırlamak amacıyla çeşitli ikramlarda bulunmaktadırlar. Bu ikramları sunarken kullanılan ekipmanların son derece şık ve kaliteli olması gerekmektedir. Otel tipi ikram tepsilerinin şık ve kaliteli olması, müşterinin otele bakış açısını ciddi anlamda etkilemektedir. Otel tipi ikram tepsilerinin çeşitleri ile alakalı detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Otel Tipi İkram Tepsilerinin Özellikleri

Otel tipi ikram tepsileri, farklı tasarımları ile öne çıkmaktadır. Ayrıca insanların dikkatini çekmesi gerekmektedir. Dolayısıyla etkileyici fonksiyonlara sahip olması beklenmektedir. Bu ikram tepsileri şık olduğu kadar işlevsel ve dayanıklı olmalıdır. Müşteriye jest amaçlı yapılan ikramları daha güzel bir hâle getiren ikram tepsilerinin çeşitleri arasında doğru tercih yapılması gerekmektedir. Otel sahipleri, dekorasyona ve otelin genel yapısına uygun özellikleri taşıyan ekipmanları tercih etmelidirler. Bu sayede otel ve ekipmanlar arasında gereken uyum sağlanmaktadır. 

İkram tepsileri arasında seçim yapılırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında, otelin yapacağı ikram çeşitleri gelmektedir. İkramın çeşidine göre kullanılması gereken tepsi modeli farklılık göstermektedir. Her ikram çeşidi için farklı özellikleri ile ön plana çıkan tepsiler tepsiler bulunmaktadır. İkram için uygun tepsi seçilmesi, şık bir sunumun birinci kuralıdır. Tepsi ve ikram arasında uyum sağlanması, otellerin müşterilerine sunduğu jesti daha anlamlı kılmaktadır. 

İkram tepsilerinin çeşitleri arasında büyük ve küçük modeller yer almaktadır. İkramın çeşidine göre çok bölmeli modeller de öne çıkmaktadır. Günümüzde farklı tasarımlara sahip ikram tepsisi modelini bulmak son derece kolaydır. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek ikram tepsileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda uzman ekibimizle iletişime geçerek otel tipi ikram tepsilerinin çeşitlerini inceleyebilir ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Otel Tipi İkram Tepsisi Çeşitleri Nelerdir?

Otel tipi ikram tepsisi çeşitleri, günümüzde son derece fazladır. Otellerin günümüzde daha fazla rağbet görmesi ve özellikle son yıllarda turist sayısında artış yaşanması ile birlikte otel tipi ikram tepsisi modelleri artmaktadır. Otel tipi ikram tepsisi çeşitleri; protray 2011TP, protray 2012TP, protray 2014TP ve protray 2015TP şeklinde sıralanmaktadır. Günümüzde çok fazla öne çıkan bu modeller aynı zamanda son derece işlevseldir. Her bir ikram tepsisi modelinin kullanım alanı birbirinden farklıdır. 

Oteller, misafirlerini karşılamak için genellikle protray 2011TP ikram tepsis modelini tercih etmektedir. Protray 2011TP modeli, son derece şık bir görünüme sahiptir ve aynı zamanda melamin gövdeye sahip olduğu için dayanıklılığı ile öne çıkmaktadır. Bu modelde çay, kahve, kettle, fincan ve şeker bölmeleri bulunmaktadır. Fantom Protray 2011TP modellerimizi internet adresimiz üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. 

Protray 2012TP model ikram tepsileri ise siyah ve asil duruşları sebebi ile daha çok resmi ağırlamalarda tercih edilmektedir. Protray 2014TP ikram tepsileri her türlü müşteriyi ağırlamış için son derece uygundur ve çay, şeker, fincan bölmesinin yanı sıra elektrik kablolu kettle bölmesine de sahiptir. Protray 2015TP ikram tepsileri de son derece sağlamdır ve ABS gövdeden elde edilmektedir. Fantom olarak sizler için birbirinden kaliteli ve farklı tasarımlara sahip ikram tepsisi çeşitlerini hazırladık. Firmamız üzerinden bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Otel Tipi İkram Tepsisi Fiyatları

Otel tipi ikram tepsisi fiyatları; tepsinin çeşidine, boyutuna, rengine, kalitesine ve kullanım alanına göre çeşitlilik göstermektedir. Günümüzde kullanılan otel tipi ikram tepsilerinin her çeşidi farklı fiyat seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Otel sahipleri, günümüzde ihtiyaçlarına uygun ikram tepsisi modelini kolaylıkla bulabilirler.

İkram tepsisi fiyatlarını en çok etkileyen faktörlerden biri, kalitesidir. Kaliteli ve markalı ikram tepsisi modelleri daha uzun süre dayanıklılık göstermektedir. Bu nedenle ikram tepsisi modelleri arasında seçim yapılırken kalitesine de dikkat etmek gerekmektedir. 

Fantom olarak sizler için birbirinden kaliteli ve farklı tasarımlara sahip ikram tepsisi modellerini hazırladık. Otel tipi ikram tepsisi modellerimiz arasından istediğiniz modellere son derece uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yıllara dayanan tecrübemize güvenerek bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamızı ziyaret ederek kaliteli ürünlerimizi ve sunduğumuz hizmetleri inceleyebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden ürünlerimiz arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.