MENÜ

Fantom Professional hastane arabaları, hastanelerde yapılacak tüm temizlik işleri için özel olarak tasarlanmıştır. Hastane temizliği konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz durumlar düşünülerek, belirli özellikler çerçevesinde üretilmiştir.

Hastane temizlik arabaları çok amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Hastane ve diğer sağlık kuruluşlarında da kullanabileceğiniz Fantom Professional hastane arabaları ile daha pratik bir şekilde temizlik yapabilmek mümkün.

Hastane arabaları farklı modellere ve farklı özelliklere sahiptirler. Hastane arabaları kolay kullanım sunabilmesi açısından genellikle kol yardımıyla itilip, kullanılabilen tekerlekli tasarıma sahiptirler. Uluslararası standartlarda üretilmiş olur hem ergonomik hem de modüler bir yapıdadır.

Fantom Professional Hastane Temizlik Arabaları Özellikleri

Hastane arabaları ile tıbbi atıkları toplayabilmek ve tıbbi malzeme taşımak oldukça pratiktir. Arabaları kullanırken çevreye rahatsızlık vermemek adına tüm detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. Bu doğrultuda sessiz çalışan ve tamponlu olan tekerlekler büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca tekerleklerde bulunan fren sistemi sayesinde çarpma gibi durumlara karşı da önlem alınmış bulunmaktadır. Tekerleklerin fren sistemli olması sadece çarpma durumlarında avantaj sağlamakla kalmaz, aynı zamanda eğer arabayı eğik bir zeminde de kullanıyorsanız, bu gibi zeminlerde arabayı sabit bir şekilde de konumlandırabilirsiniz.

Kullanım amacına göre farklı tasarımlara sahip olan hastane arabaları opsiyonel aksesuarlara da sahip olabilmektedir. Tasarıma göre ikili, üçlü, dörtlü ya da beşli bölmelerden oluşabilmektedir. Birden fazla bölmeye sahip olan hastane arabaları daha rahat bir kullanım sunmaktadır. Geniş hazne kapasitesine sahip modeller diğer modeller göz önüne alındığında daha kullanışlı bir seçim olabilir.

Temizlik işlerinizde hem hızlı hem pratik olmanızı sağlayacak olan hastane arabaları su ile temizlik yapmak da mümkündür. Su ile yapılan temizliklerde, arabanın olumsuz bir şekilde etkilenmemesi için paslanmayacak ve zarar görmeyecek malzemeden üretilmiştir. Hem iç hem dış mekanlarda kullanıma uygun olan hastane arabaları ısı ya da farklı kimyasal maddelere karşı da dayanıklıdır. Böylelikle uzun yıllar kullanabilmek mümkündür.

Fantom Professional’da ihtiyacınıza yönelik hastane arabaları için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Özellikle sağlık sektörü gibi önem isteyen bir alanda her zaman kaliteli ve dayanıklı ürünleri tercih etmek çalışırken de avantaj sağlayacaktır.