MENÜ

Endüstriyel Elektrik Süpürgeleri

İş hayatındaki temizlik ihtiyaçlarınıza Fantom endüstriyel elektrikli süpürge ile çözüm bulmaya ne dersiniz? Pratik kullanıma sahip olan sanayi tipi elektrikli süpürge birçok meslek grubu ihtiyacı olan temizliğe kolaylıkla ulaşabilecek. Endüstriyel süpürge modelleri denildiğinde her ne kadar akıllara daha farklı bir elektrik süpürgesi gelse de, aslında evde kullanılan süpürge çeşitlerinin daha gelişmiş hali olduklarını söyleyebiliriz. Kısacası endüstriyel süpürge modelleri için profesyonel elektrik süpürgesi diyebiliriz.

Fantom endüstriyel süpürge çeşitleri normal süpürge modelleri ile karşılaştırıldığında daha yüksek motor gücü ve emiş gücüne sahip olduğu söylenebilir. Temizliğinizi kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak olan endüstriyel süpürge çeşitleri aynı zamanda hem ıslak hem de kuru zeminleri temizleme konusunda da bire birdir. Endüstriyel makineler tasarım olarak biraz büyük üretildikleri için kazanı da geniştir. Dolayısıyla temizliğinizi uzun süre yapabilmenize de imkan sağlamış olurlar. Sanayi tipi elektrik süpürgeleri ofis, restoran, oto yıkama, hastane, banka, mağaza gibi birçok alanda kullanılabilme özelliğine sahip makinelerdir.

Temizlik konusunda işinizi oldukça kolaylaştıracak olan endüstriyel elektrikli süpürge çeşitleri temizlik konusunda size zamandan kazandırmanın yanı sıra, elektrikten tasarruf sağlamak gibi faydalar da sunacaktır.

Fantom Professional Endüstriyel Elektrikli Süpürge Modelleri

Fantom endüstriyel elektrikli süpürge modelleri tasarımına ve özelliklerine göre farklı emiş güçleri ile karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli malzeme kullanılarak ürettiğimiz modellerimiz, en son teknolojiden yararlanılarak tasarlanmıştır. Temizlik yaparken yüksek verim alabileceğiniz Fantom sanayi tipi süpürge modelleri emiş gücü yüksek olduğu için temizliğinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Fantom elektrikli süpürge çeşitleri arasında ihtiyacınıza ve genel olarak yapacağınız temizliğe göre bir seçim yapabilirsiniz. Seçeneklerimiz arasında ıslak kuru süpürgeler, toz torbalı süpürgeler, toz torbasız süpürgeler, sessiz süpürgeler gibi birçok farklı alternatif bulabilirsiniz. İhtiyacınıza göre her alanda kullanılabilen süpürgeler arasındaki yüksek çekim gücüne sahip olan modeller birçok alanda kullanılabilecektir. Özellikle halı yıkama özelliği bulunan süpürgelerin çekim gücü oldukça kuvvetlidir.

Elektrik süpürgeleri arasında bulunan endüstriyel süpürgelere Fantom kalitesiyle sahip olarak, kendinize daha az yorulacağınız ve daha kolay bir şekilde temizlik yapabileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz. Kullanım rahatlığı sunan Fantom süpürgeler arasında bulunan sanayi tipi süpürgeler arasında bulunan ıslak kuru elektrikli süpürge modellerinden tercih ederek çok amaçlı temizlikler için ideal bir seçim yapabilirsiniz.

Endüstriyel Elektrikli Süpürgelerin Özellikleri Nelerdir?

Endüstriyel elektrikli süpürgelerin özelliklerine bakıldığında kendi içlerinde farklı emiş güçlerine sahip oldukları görülmektedir. Bunun yanı sıra hepsi farklı kablo uzunluklarına sahiptir. Kablolu kullanım sunan modeller çalıştırılmak istenildiği ortamlarda bir enerji kaynağına ihtiyaç duymaktadır. Prize bağlı olarak çalışacakları için rahat bir temizlik yapmanız için uzun kablo seçeneğine sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra endüstriyel elektrik süpürgelerin şarjlı olarak çalışan modellerini de görmek mümkün. Tabi şarjlı modeller ile temizlik yapabilmek için süpürgenin önceden şarj edilmiş olması gerekmektedir. Tam dolu bir şarj ile temizliğinizi daha uzun süre ya da kesintiye uğramadan gerçekleştirebilirsiniz. Şarjlı olan süpürge seçeneklerinin şarj olma süresi modelden modele değişiklik gösterebileceği gibi, markadan markaya da farklılık göstermektedir. Şarjlı model endüstriyel elektrikli süpürgeler ile tıpkı kablolu modellerle olduğu gibi yüksek performansa sahip bir temizlik yapabilirsiniz.

Endüstriyel elektrikli süpürgeler farklı zeminlerin temizliğinde kullanılabilir. Su ile temizlik yapılan modellerde, süpürgelerin kapasitesi farklılık gösterebilmektedir. Islak kuru elektrik süpürgelerinde de herhangi bir filtre değiştirmenize gerek olmadan, isterseniz ıslak isterseniz kuru bir temizlik yapabileceksiniz. Üstelik gayet seri bir şekilde bu temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu modeller ile yapacağınız temizlikte toz, kir gibi partiküller makine içerisine hapsedilmektedir. Çok amaçlı temizlik için kullanabileceğiniz bu süpürgeler ile araç, bahçe gibi farklı alanlarda da temizlik yapabilmeniz mümkün.

Endüstriyel elektrikli süpürgelerin dikkat çeken özelliklerinden biri de tekerlekleridir. Gerek makinenizi taşırken, gerek onunla temizlik yaparken rahat bir şekilde taşıyabilmeniz için tekerleklerinin kullanışlı olduğu modelleri tercih edebilirsiniz.

Sanayi tipi elektrik süpürgelerinin, normal elektrik süpürgelerinde olduğu gibi farklı başlık aparatları da mevcuttur. Temizlik yaptığınız alanlardaki ihtiyaçlarınıza göre uygun aparat sayesinde verimli bir temizlik yapabilirsiniz.

Endüstriyel elektrikli süpürgeler arasında kullanırken kolaylık sağlayan modellerden biri de toz torbasız endüstriyel süpürge seçenekleridir. Toz torba detayı olmadığı için temizlik yaparken, temizlik arasında ya da temizliğiniz bittiğinde sürekli torba değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bu sayede temizlik yaparken zamandan kazanmış olursunuz. Toz torbasız olan modeller ile temizlik yaptıktan sonra süpürgenin haznesini boşaltarak bir sonraki temizlik için makinenizi hazırlayabilirsiniz. Üstelik filtresini boşaltma işlemi gayet kolay olduğu için, bu işlem sizi yormayacaktır.

Endüstriyel Elektrik Süpürgesi Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her elektrikli eşyada olduğu gibi endüstriyel elektrik süpürgesi satın alırken de, kullanacağınız alanları göz önünde bulundurmanız iyi olacaktır. Kullanım alanlarına ve amacına göre de farklılık gösteren elektrik süpürgeleri arasında çok fazla seçenek vardır.

Endüstriyel elektrikli süpürge satın alacaksanız öncelikle temizliğinizi verimli ve gerçekten hijyenik bir şekilde yapmanızı sağlayabilmesi için öncelikle motor gücüne dikkat etmenizde fayda var. Motor gücünün iyi olduğu bir süpürgenin emiş gücü de doğru orantılı olarak yüksek olmaktadır. Böylelikle kir, toz gibi partiküller yüksek performans ile temizlenmektedir.

Endüstriyel elektrikli süpürgeler arasında, endüstriyel vakum özellikli süpürgeler de bulunmaktadır. Markaya ve modele göre vakumlama işlevi de farklılık gösterebilmektedir. Geniş çapta ve farklı zeminlerde kullanılmak üzere ıslak kuru temizleme özelliğine sahip endüstriyel elektrikli süpürge modelleri arasından da tercih yapabilirsiniz.

Satın alacağınız endüstriyel elektrik süpürgelerini dilerseniz şarjlı ya da kablolu olarak da değerlendirebilirsiniz. Eğer makinenizi enerji kaynağı olmadan kullanmak istiyorsanız şarjlı özelliğe sahip modeller arasından da seçim yapabilirsiniz.

Endüstriyel Elektrik Süpürgesi Fiyatları

Endüstriyel elektrik süpürge fiyatları hakkında detaylı bilgiye Fantom Professional ile ulaşabilirsiniz. Uzun süreli olarak kullanım sağlayacak olan endüstriyel elektrik süpürge modelleri arasında ihtiyacınıza yönelik modeli belirledikten sonra ürün sayfasından fiyat bilgisini görebilirsiniz.

Fantom Professional’da bütçenize uygun bir endüstriyel elektrik süpürgesi modeli bulabilirsiniz. Hem hesaplı hem de donanımlı bir model bulabileceğiniz sitemizde bütçenizi çok aşmadan beklentinizi karşılayacak bir modele sahip olabilirsiniz.

Modele ve özelliklerine göre fiyatları değişiklik gösteren endüstriyel elektrik süpürgelerinin özellikleri arttıkça fiyatları da bu doğrultuda artabilmektedir.

Endüstriyel Elektrik Süpürgesi Nereden Satın Alınır?

İhtiyacınız olan tüm endüstriyel elektrik süpürgelerine Fantom Professional kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz. İsterseniz tek çekim isterseniz taksitle sitemizden alışveriş yapabilmeniz mümkün.

Orijinal Fantom Professional endüstriyel elektrik süpürgesi seçeneklerine direkt olarak sitemizden sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm ürünlerde sizlere sunmuş olduğumuz garanti kapsamında ürünlerinizi kullanırken gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz.

Fantom’dan alacağınız tüm ürünler hakkında detaylı bilgiye sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan veya ayrıca bilgi almak istediğiniz noktalar varsa müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebileceğiniz gibi dilerseniz sitemizdeki iletişim formu üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fantom Professional ekibi olarak gerek satın almadan önce gerek satış sonrası her zaman memnuniyetle tarafınıza yardımcı olmaktayız. Almış olduğunuz ürünlerin yanı sıra teknik destek hizmetini de her zaman size sunmaktayız.

Fantom geniş servis ağı ve yetkili servisleri ile sizlere her zaman hizmet etmektedir. Ürünlerinizi satın aldıktan sonra ya da kullandığınız zamanlarda herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ve teknik destek almanız gerektiğinde size en yakın yetkili servis ile iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Fantom kalitesine sahip tüm ürünler size uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. Tüm yaşam alanlarınızda size kolaylık sağlayacak elektrikli eşyalarınızı Fantom’dan satın alarak, hem konforunuzu arttırmış olur hem de temizliğinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Fantom Professional, Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizinle buluşturuyor. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak, sahip olmak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sitemizdeki alışveriş deneyimini dilerseniz en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce sitemize üye olduysanız üye girişi yapabilir ya da hiç üye olmadıysanız yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Size her türlü kolaylığı sunduğumuz sitemiz üzerinden dilerseniz üyeliksiz bir şekilde de alışveriş yapabilirsiniz.

Fantom kalitesini yaşam alanlarınıza taşımak ve ayrıcalığını yaşamak için daha fazla vakit kaybetmeden tüm ihtiyaçlarınızı belirleyerek, sitemiz üzerinden en cazip fiyat seçenekleri ile istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Ne kadar iyi bir seçim yaptığınızı Fantom kalitesiyle tanıştığınız zaman mutlaka fark edeceksiniz.