MENÜ

Otel, hastane odası, ofis gibi ortamlarda kullanabileceğiniz oda atık kovaları Fantom Professional’da. Pratik ayrıştırma özellikleri bulunan oda atık kovası çeşitleri masa altı gibi birçok alanda kullanılabilir. Geri dönüşüm atık kovası olarak kullanılan bu ürünler tek bölmeli olabildiği gibi çift bölmeli ya da üç bölmeli olarak da farklı şekillerde tasarlanmışlardır. Atıkları ayrıştırmak için birden fazla bölmesi olan modeller en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Çöp kutusu olarak da kullanılan geri dönüşüm kovaları, israfı da minimuma indirgemeyi amaçlamaktadır. 

Oda Atık Kovaları ile Yaşam Alanlarında Pratik Seçimler

Günlük hayattaki birçok eşya, kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak ve pratiklik sağlamak için üretilmiştir. Evde, otelde, işte, hastane odasında ve daha birçok alanda kişilerin ihtiyaçlarını en kolay şekilde karşılaması için birçok ürün mevcuttur. 

Hangi ortamda olursa olsun temizlik konusu en çok hassasiyet gerektiren konulardan biridir. Temizlik denildiğinde her ortamda olması gereken çöp kovaları en gerekli eşyaların başında gelir. Ofis çöp kovaları, mutfak çöp kutusu başta olmak üzere farklı çöp kovası modelleri birçok ortamda kullanılmaya uygundur. Mutfak çöp kovası genellikle mutfak dolabının altına yerleştirilerek, ofis çöp kovaları ise genellikte ofiste masa altında kullanılmaktadır. Farklı materyalden ve tasarımlardan üretilen çöp kovası seçenekleri metal çöp kovası, plastik çöp kovası gibi çeşitlerle karşımıza çıkabilmektedir. Tasarım olarak ise bakıldığında çöp kovalarını,  pedallı çöp kovası, kapaklı çöp kovası, dolap içi çöp kovası gibi modellerde tercih edebilirsiniz. Tüm çöp kovası çeşitlerine uygun olan bir çöp poşeti ile çöp kutularını hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Oda Atık Kovası Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir?

Atık kovaları farklı ve çok çeşide sahip oldukları için seçim yapmak pek kolay olmayabilir. Eğer bir oda atık kovası satın almaya karar verdiyseniz öncelikle çöp kutusunu nerede kullanacağınıza karar vermelisiniz. Kullanacağınız ortama göre çöp kutusunun kapasitesi de önemlidir.

Atık kovalarında ve çöp kutularında dikkat edilmesi gereken konulardan biri de koku faktörüdür. Bazen çöpe attığımız maddeler koku yapma potansiyeline sahip olabildiği için bu gibi çöpleri de göz önünde bulundurarak uygun bir atık kovası seçimi yapılmalıdır. Örneğin dar ve küçük alanlarda kullanmak için küçük çöp kutusu modellerini kullanabilirsiniz. Küçük tasarıma sahip olan çöp kutularını tezgah ya da masa üstlerinde de dilerseniz konumlandırabilmeniz mümkün olmaktadır. Hatta özellikle mutfakta tezgah üstünde bulunan çöp kovalarının mutfakta iş yaparken pratiklik kazandırdığını söyleyebiliriz. Hem çöp az olduğunda hızlı bir şekilde atabilirsiniz.

Atık kovası seçimi yaparken üretildiği malzemeye de dikkat etmekte fayda var. Eğer almayı düşündüğünüz atık kovasını uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız kaliteli malzemeye sahip bir ürün seçimi yapmanız iyi bir adım olabilir. Bunun yanı sıra tabi ki ürünün markası da çok önemlidir. Fantom gibi kaliteli malzemeden üretilmiş olan oda atık kovaları ile tam ihtiyacınız olan seçimi yapabilirsiniz.

Bütçe Dostu Oda Atık Kovaları Fantom Professional’da

Çeşitli alanlarda kullanılan atık kovaları Fantom Professional’da her bütçeye uygun şekilde sunulmaktadır. Çöp kovası fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, hijyen ve temizlik için büyük yardımı olan atık kovaları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Günlük atıklarınızı bir arada tutacak ve toplu bir şekilde atabilmenize imkan sağlayacak olan atık kovalarına belirli dönemlerde uygulanan kampanyalar ile indirimli fiyatlar ile de sahip olabilirsiniz. Atık kutularıyla birlikte sadece gün içerisinde kendinize kolaylık sağlamayacak, ihtiyacınız olan düzeni de elde edebileceksiniz.