MENÜ

Otel Tipi Ütü Masası Modelleri

Fantom Professional ile ihtiyacınız olan otel ekipmanlarına sahip olmak çok kolay. İşletmeniz için otel tipi ütü masası arıyorsanız, konforu ve pratikliği bir arada deneyimleyeceğiniz ürün seçeneklerimiz sizleri bekliyor. Yüzlerce ya da bazen binlerce kişinin konakladığı otellerde sunulan hizmetin kusursuz ve daha hızlı olması için kullanılan ekipmanlar da büyük önem taşımaktadır. Özellikle işin ucunda memnuniyet varsa. Otel ütü masası da işletme için olmazsa olmaz ürünlerin başında gelmektedir.

Birçok otelde her odada müşterilere özel ütü masası imkanı sunulmaktadır. Hatta bu durum birçok müşterinin yüzünü gülümseten detaylardan biridir. Bunun yanı sıra çoğu otel bu imkanı sağlamamaktadır. Odalarda ütü masası bulunmadığı takdirde, işletme ütü hizmetini ayrıca konuklara sunmaktadır.

Fantom Professional Otel Tipi Ütü Masası Özellikleri

Fantom Professional ile gerek kıyafetlerin gerekse diğer tekstil ürünlerin ütüsünün kusursuz yapılabilmesi için sizlere, otelde kullanıma uygun otel tipi ütü sunmaktayız. Fantom Professional otel tipi ütü, geniş ütüleme yüzeyi ile ütü yaparken size büyük rahatlık sağlamaktadır. Ütüleme yüzeyinin kaliteli materyalden oluşan yanmaz özellikteki dokusu ve kumaşı sayesinde ütülemiş olduğunuz eşyalarınıza zarar vermeyerek, hassas bir işlemden geçmesine yardımcı olur.

Fantom Professional otel tipi ütü, tasarım olarak da beğeneceğiniz, son derece kullanışlı olan bir üründür. Modellerimiz arasında bulunan raflı ütü masası tasarımı ütü yaparken büyük kolaylık sağlayacaktır. Dilerseniz ütülediğiniz eşyalarınızı, daha sonrasında katlayarak ütü masasının altına koyabilirsiniz. Tüm ütü işleminiz bittiğinde eşyaları istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Kısacası ütü yaparken daha düzenli olmanızı sağlayacağını da söyleyebiliriz. Böylece ütü yapmak Fantom ile daha keyifli bir hale gelebilir.

Kaliteli malzemeden üretilmiş olan Fantom Professional otel tipi ütü masası uzun yıllar kullanabileceğiniz, paslanmaz özellikte bir üründür. Tasarım olarak da oldukça ergonomik  bir üründür. Hatta birçok ütü modeli ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ütü için kullanacağınız bir alan da ütü masasında mevcut. Üstelik ütünüz için ayrılmış olan alan yanmaz özelliktedir.

Fantom Professional otel tipi ütü masasıyla ütü yaparken bel ağrısı, sırt ağrısı gibi durumlarla karşılaşma ihtimaliniz çok düşüktür. Her zaman sizin için en iyisini düşünen Fantom Professional, ütü yaparken de sizi yine yalnız bırakmıyor.

Fantom Professional Otel Tipi Ütü Masası Fiyatları

Fantom Professional web sitemiz üzerinden otel tipi ütü masası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Perakende ya da toptan fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satış ekibimiz size bilgi almak istediğiniz tüm konularda yardımcı olacaktır. Sizlere sunmuş olduğumuz farklı ödeme yöntemleri arasından dilediğinizi seçerek, kolay ve güvenilir bir şekilde Fantom Professional otel tipi ütü masası sahibi olabilirsiniz.

Fantom Professional Otel Tipi Ütü Masası Nereden Satın Alınır?

Güvenli ve pratik bir alışveriş deneyimi sunan Fantom Professional’dan otel tipi ütü masası alışverişinizi oluşturabilirsiniz. Sitemizden alacak olduğunuz tüm diğer ürünler gibi, otel tipi ütü masası alışverişlerinizde de almış olduğunuz ürün garantimiz kapsamındadır. Hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmette memnun kalacağınız alışveriş deneyimini Fantom Professional sizlere sunacaktır. Satın alacağınız ürün ile ilgili olarak aklınıza takılan şeyler varsa ya da öğrenmek istediğiniz farklı detaylar mevcutsa da deneyimli ekibimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Sitemizde bulunan telefon, mail ya da iletişim formu yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş detaylarınızı bizimle paylaşmanız yeterli. Ürünlerinizin sipariş verdikten sonra kaç gün içerisinde tarafınıza teslim edileceği bilgisini de yine bizden öğrenebilirsiniz.

Fantom Professional ürünlerini ve tüm yeni çıkan ürünlerimizi hem web sitemiz üzerinden hem de sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.