MENÜ

Fantom Professional atık toplama arabaları sayesinde çöplerin içerisinde bulunan geri dönüştürülebilir özellikteki maddeleri toplayarak, değerlendirebilmeniz mümkün. Atık toplama arabası sayesinde toplanan çöpleri hammadde olarak doğaya kazandırabilmek mümkün. Bunun yanı sıra atık taşıma arabası çevre dostu ürünler olduğundan, atmak istediğiniz çöpler ya da atıkların çevreyi kirletme ihtimalini aza indirgemiş olabilirsiniz. Tabi ki sadece bu kadarla da değil, atık arabası sayesinde çöpler daha az yer işgal edecektir.

Doğrudan çöp kutusuna atılan çöpler, çöp kutusunda durdukça kokmaya başlayabilmektedirler. Otel, iş yeri, alışveriş merkezi, fabrika, hastane gibi yerlerde bu durum hoş olmayan sonuçlar ortaya çıkartabilmektedir. Çöpler arasında ayrışmayı sağlamak ve çöpleri kendi arasında sınıflandırarak çöp toplama arabaları ile atık toplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Çöp toplama arabası sayesinde birçok ürünü doğaya kazandırarak, ekonomiye de katkı sağlamak mümkün. Örneğin kağıtlar geri dönüştürülebilir çöpler arasında kullanılan atıklardır. Kağıdın doğaya geri kazandırılması demek, ekonomiye de faydası olduğu anlamına gelmekte, ayıca enerji ve su kirliliği kazanımına da faydası bulunmaktadır.

Fantom Professional Atık Toplama Arabaları

Atıklarınızı toplamanın en kolay yolu Fantom Professional’da. Okul, rezidans, otel, restaurant, hastane gibi ortamlardaki atıkları Fantom atık toplama arabaları ile hem hızlı hem pratik bir şekilde toplayabilirsiniz. Uluslararası standartlardaki üretim koşulları göz önünde bulundurularak tasarlanan ve üretilen atık toplama arabaları tekerlekli tasarımı ile kolaylıkla her yere taşınabilir özelliktedir. Tekerlekleri kolayca hareket etmesinin yanı sıra ses çıkartmamaktadır. Sessiz bir şekilde hareket eden tekerlekleri, frenli özelliktedir. Atık toplama arabaları frenli tekerlekler sayesinde çarpmalara karşı dayanıklıdır, kullanışlıdır. Tekerleklerin frenli olmasının başka artıları da bulunmaktadır. Frenli tekerlekleri, atık toplama arabasını düzlemlerde sabitleme imkanı sunar. Eğik düzlemde sabitleme imkanı sunan Fantom Professional atık toplama arabalarını tekerlekler ile eğik düzlemlerde kolaylıkla kullanabilir, diğer özellikleri sayesinde atıkları olabildiğince pratik ve hızlı toplayabilirsiniz.

Fantom Professional’da birçok farklı kapasiteye sahip atık toplama arabaları bulabilirsiniz. Yüksek kalite standartlarında üretilmiş olan atık arabalarımız, modüler ve ergonomik yapısı 2x120 lt, 2x60 lt gibi farklı kapasitelerde atık toplama işlemi yapabilmeniz mümkün. Geniş hacime sahip atık toplama arabalarını tercih ettiğiniz sürece, hacmi ile işlerinizi kolaylaştırır.

Modüler ve ergonomik yapısı farklılık gösteren ürünlerimiz kaliteli malzemeden üretilmiştir. Gövde yapısı kaliteli plastik materyalden üretilen atık toplama arabaları hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur. Suya karşı da dayanıklı olan Fantom Professional atık toplama arabaları paslanmayan özelliğe de sahiptir. Ürünlerimiz sadece suya değil, ısıya ve kimyasal maddelere karşı da oldukça dayanıklı bir malzemeye sahiptir.

Fantom Professional atık toplama arabaları çöp torba kilitleri sayesinde kullanıcılara pratiklik katmaktadır. Çöp torba kilitleri sayesinde kullanım kolaylığı sunan atık toplama arabaları tasarımları sayesinde atıkları kolaylıkla ayrıştırabilmeye de imkan sunar. Atık toplama arabası modellerimiz arasında çöp kapaklarının üzerinde kullanıcılara kolaylık sağlayacak detaylar mevcuttur. Kapakların üzerinde bulunan renkler atıkların sınıflandırılabilmesi için kolaylık sağlarken, görev çizelgesi sayesinde de atık toplama arabasına atılan birbirinden farklılık gösteren gösteren çöpleri ayrıştırmak da çok kolay olacak. Bu sayede temizliğinizi hem daha hijyenik hem daha sağlıklı bir şekilde yapmış olacaksınız.

Atık Toplama Arabası Nereden Alınır?

İhtiyacınız olan atık toplama arabalarını Fantom Professional’dan satın alabilirsiniz. Daima kaliteli ve bütçenize uygun ürünleri sizinle buluşturan Fantom Professional ile yaşadığınız çevreye, Dünyaya katkı sağlamakla kalmayacak aynı zamanda atık toplama işlemini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Fantom Professional’dan satın alacak olduğunuz atık toplama makineleri teslimat için belirtmiş olduğunuz adrese kurulu bir şekilde teslim edilmektedir. Ortalama 3 iş günü olan kurulum süresi sonrasında ürününüzü dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan Fantom Professional atık toplama arabalarına sitemiz üzerinden Atık Toplama Arabaları kategorimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Onlarca ürün seçeneğimiz arasından belirlemiş olduğunuz ihtiyaçlarınız doğrultusunda satın almak istediğiniz ürünlere sahip olmanız çok kolay. Güvenle ve pratik bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz sitemizde, sizin keyifle alışveriş yapabilmeniz için birçok ödeme yöntemi de mevcuttur. Sizin için en uygun olanını seçerek, sahip olmak istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Fantom Professional’da satışta olan tüm atık toplama arabalarının teknik özelliklerine ilgili ürünün sayfasından ulaşarak, detaylıca inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olduktan sonra dilerseniz modellerimiz arasında bir karşılaştırma yaparak alışverişe başlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz modele göre ürünün fiyatı da değişiklik gösterebilmektedir. Bütçenize uygun bir seçim yapabileceğiniz ürünlerimizin hepsi uzun süre kullanabileceğiniz özelliktedir.

Fantom Professional’dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde memnun kalacağınız bir deneyim sizi bekliyor. Hem satış öncesi hem de satış sonra deneyimli ekibimiz ihtiyacınız olan her an sizlere memnuniyetle ürün ve hizmetlerimiz konusunda yardımcı olmaktadırlar. Dilediğiniz zaman ister müşteri hizmetlerimize telefonla isterseniz sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yaşamın her alanında size büyük kolaylık sağlayacak olan Fantom kalitesini her zaman deneyimleyebilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan ürünleri belirlemek ve sonrasında kendinizi profesyonel ekibimize emanet etmek.

Dilediğiniz tüm Fantom Professional ürünlerine hem %100 orijinal ürün garantisiyle hem de sağlam bir şekilde sahip olmak için, sitemizden alışveriş yapmanız yeterli. Sitemizden yapacak olduğunuz tüm alışverişlerde size kusursuz bir alışveriş tecrübesi sunmak için, satın almış olduğunuz ürünlerimizi özenli bir şekilde paketleyerek tarafınıza ulaştırmaktayız.

Temiz bir çevre için, geri dönüştürülebilir dengeye katkı sağlamak için Fantom Professional farkıyla tanışmadıysanız henüz, sizi sitemizde küçük bir gezinti yapmaya davet ediyoruz. Hayatınızı kolaylaştıracak birçok ürün ile yaşam alanlarınıza yapacağınız ufak dokunuşların aslında ne kadar önemli olduğunu deneyimleyebilmek için tam şimdi Fantom Professional dünyasına adım atmaya ne dersiniz?

Çöp Toplama Arabaları ve Fiyatları

Çöp toplama arabaları, çöplerin depolanmasını, taşınmasını ve bertaraf edilmesini kolaylaştıran araçlardır. Boyutları ve kapasiteleri farklılık gösteren çeşitli modelleri vardır. Fantom çöp toplama arabaları, çeşitli özellikleri ve boyutlarıyla farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. 

Çöp toplama arabalarının malzeme kalitesi, özellikleri, kapasiteleri ve dayanıklılığı gibi faktörler fiyatları etkileyen en önemli faktörlerdir. Fantom çöp toplama arabalarının en belirgin özelliklerinden biri, dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmalarıdır. Fantom çöp toplama arabaları hammaddesinde kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklı Polipropilen malzeme kullanılmıştır. Fantom çöp toplama arabaları, yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş ve dayanıklılıkları sayesinde uzun ömürlüdürler. Ayrıca, kullanımı kolay ve bakımı kolay olan bir tasarıma sahiptirler. 

Fantom çöp toplama arabaları, farklı kapasiteleri ve boyutları sayesinde farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmıştır ve bu nedenle farklı sektörlerde sıkça tercih edilmektedirler. Bu özellikleri sayesinde Fantom çöp toplama arabaları, uzun ömürlüdürler ve zorlu koşullarda bile güvenli bir şekilde kullanılabilirler.

Çöp toplama arabalarının fiyatları marka ve modeline göre de değişebilir. Okul, rezidans, otel, restaurant, hastane gibi ortamlardaki atıkların farklılıklarına göre tercih edilebilecek seçenekleri bulunmaktadır. 

Fantom Professional ile bütçenize dost olarak atık toplama işlemlerini sorunsuz ve mükemmel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli ekibi ile verdiği hizmet sayesinde alışverişlerinizden son derece memnun kalacaksınız. Uluslararası standartlarda hijyenik ve sağlıklı ortamlar istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak ve sağlıklı yaşamanızı sağlayacak ürünlerimiz ile kalite bir hizmet sunmaya uzun yıllardır devam etmekteyiz.