MENÜ

Kat arabaları otellerde, büyük işletmelerde, hastanelerde, yurtlarda sıklıkla tercih edilen kullanışlı ürünlerdendir. Özellikle otellerde oda servislerinin profesyonel bir şekilde yapılabilmesi için kat arabaları önem taşımaktadır. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti de sağlamak mümkündür.

Kat arabaları tasarımları ve fonksiyonellikleri ile rahat bir kullanım sunmaktadır. Sağlam yapıları, kaliteli malzemeleri ve işlevsellikleri ile tüm ihtiyaçlara cevap verecek olan kat arabaları Fantom Professional’da onlarca seçenekle yer almaktadır.

Her Mekana Uygun Kat Arabaları

Hastane, otel, alışveriş merkezi gibi birçok yerde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir kat arabaları. İşinizi kolaylaştırırken, iş yaparken de verimi arttırmaya yönelik şekilde tasarlanmışlardır. Fantom Professional kat arabaları uzun ömürlü ve dayanıklı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Gerek orta ölçekli gerek büyük ölçekli işletmeler için uyumlu olan kat arabalarının taşınması kolay ve kullanışlıdır.

Fantom Kat Arabası Modelleri

Frenli tekerlek yapısı, kırılmaya dayanıklı yapısı ve şıklığı ile Fantom Professional kat arabaları geniş ürün yelpazesine sahiptir. Genellikle tekerlekli şekilde üretilmektedirler. Tekerlekli olması, arabayı kullanırken kolay bir şekilde hareket etmesini sağlamaktadır.

Fantom Professional kat arabalarının hem içi hem dışı kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Bu sayede kısa süre içerisinde deforme olmamaktadır.

Kat arabası modellerinin içerisinde kullanırken kolaylık sağlayacak olan raflar, çöp kovaları, su haznesi gibi bölümler bulunmaktadır. Bu arada kat arabaları gerek su ile gerek temizlik ürünleri ile sorunsuz bir şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca temizlenmesi de kolaydır.

Fantom Professional kat arabalarını kullanım alanlarının daha olduğu yerlerde de tercih edebilirsiniz. Tüm kat hizmetlerinde pratiklik sağlayacak olan kat arabaları, kullanırken çarpmalara karşı da dayanıklıdır. Bunun için tamponlu ve sessiz çalışabilme özelliğine sahip olan tekerleklere sahiptirler. Ayrıca fren sistemi de bunu desteklemektedir. Kat arabalarında bulunan fren sistemi ile gerek eğimli gerek düz zeminlerde kullanıma uygundur. Fren sisteminin bir diğer artısı da şudur ki, kullanım esnasında veya durduğu yerde kat arabası ani bir şekilde hareket etmeyecektir. Böylelikle güvenli bir kullanım sunacağı da söylenebilir.

Fantom Professional kat arabaları uluslararası standartlar doğrultusunda üretilmiştir. Tüm işlerinizi kolaylaştıracak olan ergonomik yapıya sahiptir. Gövde yapılarının dayanıklı malzemeden üretilmiş olmaması sebebiyle istenilen şekilde hem dış mekanlarda hem iç mekanlarda kullanılmaya uygundur. Bazı modelleri çok katlı bazı modelleri ise daha az katlı olmasına rağmen iki model de kullanım kolaylığın sahiptir.

Farklı bölmeleri, kapaklı tasarımları ile estetik görünüme sahip modeller kat arabası seçenekleri arasında mevcuttur. Kullanım amacına göre bir seçim yapıldığı sürece, ihtiyaca yönelik en doğru seçim yapılabilir. Üstelik kullanım sırasında pratiklik sağlaması ve kolaylık katması açısından bazı modellerde iki tarafta, bazı modellerde ise tek tarafta itme kolu da bulunmaktadır. İtme kolu olan tüm modeller kat hizmetleri işlerinde kullanırken büyük kolaylık sağlamaktadır.

Isıya ve Darbelere Karşı Dayanıklı Kat Arabaları

Kat arabaları arasında ısıya ve darbelere karşı dayanıklı olan modeller en kullanışlı seçenekler arasındadır. Isıya dayanıklı olan modeller, yüksek ısıya maruz kaldıkları durumda bile zarar görmez. Bu sayede kolay bir şekilde deforme de olmayacaktır.

Kat arabaları profesyonel tasarıma ve kullanışlı özelliklere sahiptirler. Üretilirken materyal olarak dayanıklı plastikten yapıldığı için sağlık açısından da bir zararı bulunmamaktadır.

İşletmelerde her an işinizi kolaylaştıracak olan kat arabaları ile her zaman en iyi hizmeti verebilmek mümkün. Alanında en iyi ve her ortamda kullanıma uygun olan kat arabası seçeneklerini Fantom Professional kalitesi ile deneyimleyebilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.