MENÜ

Endüstriyel Temizlik Setleri

Alışveriş merkezi, otel, fabrika, hastane, iş yeri gibi ortamlarda kullanılabilen temizlik setleri hijyenik bir kullanım sunan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Profesyonel temizlik setleri arasında pratik ve rahat kullanılabilir olması sebebiyle çokça tercih edilen temizlik setleri aynı zamanda temizlik arabası olarak da bilinmektedir. Özellikle tekerlekli olan bu temizlik seti modelleri Fantom Professional farkıyla size pırıl pırıl bir temizlik sunmaktadır. Dönen tekerlekleri sayesinde dilediğiniz yere hareket ettirerek profesyonel temizlik deneyimini yaşayabilirsiniz.

Temizlik ürünlerinin en kullanışlılarından olan temizlik setleri ile adeta temizlediğiniz yerlerin parladığını görecek, bir ışıldama fark edeceksiniz. Temizlik denildiğinde genellikle akıllara yüzey temizliği gelmektedir. Yüzey temizliği genel anlamda yorucu ve zaman alan bir temizlik olduğundan, özellikle büyük alanlar için, temizliğinizi temizlik setleri ile daha kolay ve pratik bir hale getirebilirsiniz. Her işi yaparken uygun ve kullanışlı ekipmanlar tercih edildiği sürece, işi yapma süresi de azalmakta, işin yoruculuğu da aza indirgenmektedir. Hatta temizlik her ne kadar zor bir iş gibi gözükse de, temizlik setleri sayesinde temizlik eğlenceli bir hale bile gelebilir.

Temizlik Setleri Özellikleri

Temizlik seti özellikleri göz önüne alındığında hemen hemen hepsinde suyla temizlik yapıldığını söyleyebiliriz. Temizlik setlerinin su haznesi ne kadar geniş olursa, tek seferde temizleyeceğiniz alan da o kadar geniş olacaktır. Temizliğinizi yaparken gerekli gördüğünüz zaman temizlik setinin su haznesine yeniden su koyabilir, kirlenen suyu kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Profesyonel temizlik malzemelerinin arasında yer alan endüstriyel temizlik setleri genellikle iş yerleri başta olmak üzere büyük alanlarda da temizlik yapmak için kullanılmaktadır. Geniş ofis temizliklerinde ya da mağaza temizliklerinde bile kullanılmak için harika birer alternatiflerdir. Temizlik setleri tasarımına göre farklılık göstermekte, bazen tek kovalı bazen çift kovalı olabilmektedirler. Kısa sürede temizlik yapabilmenize yarayacak olan modellerden çift kovalı olan tasarımları tercih etmeniz durumunda dilerseniz bir tarafta temiz su bulundururken, diğer tarafta kirli suyu muhafaza edebilirsiniz. Böylece yapmış olduğunuz temizlik de daha fazla içinize sinecektir.

Temizlik setlerinin orta kısımlarında temizlik yapacağınız paspası yerleştirebileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Böylece temizliğe ara vermek istediğiniz zamanlarda paspası ilgili alana bırakabilirsiniz. Üstelik paspasınızı sıkmak istediğiniz zamanda da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Fantom Professional Temizlik Setleri

Fantom Professional’da kusursuz bir temizlik yapabilmeniz için birçok farklı model ve tasarımda temizlik setleri bulabilirsiniz. Fabrika, okul, hastane, otel gibi birçok alanda kullanabileceğiniz temizlik setleri ile şu ana kadar tecrübe edindiğiniz tüm temizlik deneyimlerini unutun.

Fantom temizlik setleri tasarım olarak kullanışlı ürünlerdir. Oldukça kompakt tasarımlı olmalarının yanı sıra kova, atık bölmesi gibi bölümleriyle kullanımda çok rahattır. Tekerlekleri sayesinde kolay bir şekilde hareket edebildikleri için bir yerden başka bir yere taşırken sizi de zorlamamaktadır. Tekerlek detaylarının sessiz çalışması sayesinde temizlik yapılırken çevreyi de rahatsız etmeyecektir. Üstelik temizlik yaparken oluşabilecek çarpmalara karşı darbe görmemesi için tekerlek kısımlarında tampon bulunmaktadır.

Fantom Professional temizlik setleri uluslararası standartlarda üretilmiştir. Uzun süre kullanabileceğiniz temizlik setleri dayanıklı ve zarar görmeyen malzemeden üretilmiştir. Bu sayede hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanıma da uygundur. Temizlik setleri ile temizliğinizi suyla birlikte yapacağınız için içerisine su eklediğinizde gerek ürünün iç malzemesi gerek diğer ekipmanları sudan etkilenmeyecektir. Hatta temizliğinizi yaparken kullanacağınız deterjan ya da farklı temizlik maddeleri de temizlik setine zarar vermeyecektir.

Fantom Professional’da temizlik setleri adından da anlaşılacağı gibi birden fazla ekipmandan oluşan set şeklinde satılmaktadır. Buna kova, paspas, taşıma askısı gibi bazı aksesuarlar dahildir. Temizlikte size büyük kolaylık sağlayacak olan temizlik setlerimiz sayesinde sağlıklı ve gerçekten hijyenik bir temizlik yapabileceksiniz.

Temizlik setleri sayesinde parke, paspas, fayans gibi birçok farklı zemin üzerinde temizlik yapabilmeniz mümkündür. Çeşitlerine ve özelliklerine göre farklılık gösteren temizlik setlerini kullanım yöntemleri de modelden modele bazen farklılık gösterebilmektedir.

Temizlik Setleri Nasıl Kullanılır?

Temizlik setlerinin kullanımı oldukça kolaydır. Genel olarak tüm temizlik setlerinin gövde kısımlarında, arabayı çekme ve itme kolu bulunmaktadır. İtme kolu sayesinde temizlik setini dilediğiniz yere hareket ettirebilmeniz mümkün.

Çift kova tasarımına sahip olan temizlik setlerinİ temiz ya da kirli suyu birbirinden ayırmak için kullanabilirsiniz. Üstelik bazı modellerdeki paspas kısmını çıkartarak, temizleyebilmeniz mümkün.

Temizlik setleri dayanıklı malzemeden üretilmiş ürünler oldukları için içerisine sadece soğuk su değil, sıcak su da koyarak, kullanabilirsiniz.

Temizlik Setleri Fiyatları

Fantom Professional’da temizlik deneyiminize farklı bir boyut kazandıracak olan temizlik setleri hakkında detaylı bilgi sitemizde mevcut. Onlarca model temizlik setleri arasından ihtiyacınız olan kapasitede ve özellikte bir temizlik seti seçeneği bulabilirsiniz. Hangi modeli satın alacağınıza karar veremediyseniz ürün sayfalarındaki ürün açıklamalarını inceleyerek karar verme aşamanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Farklı modele sahip olan temizlik setleri fiyatları hakkında detaylı bilgiye de yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Temizlik setleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra sitemizde size sunmuş olduğumuz dilediğiniz ödeme yöntemi arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Temizlik Seti Nerede Satılır?

Temizlik seti denildiğinde şüphesiz ki akıllara ilk önce Fantom Professional gelmektedir. Ortamda iyi bir temizlik yapmak ve etrafa hoş kokular yaymak istiyorsanız Fantom temizlik setleri ile kısa sürede bunu gerçekleştirebilirsiniz.  Temizlik konusunda uzman olan Fantom Professional sayesinde temizlik için ihtiyacınız olan tüm ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik hiç yorulmadan, oturduğunuz yerden bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan fantomprofessional.com.tr’ye gelerek almak istediğiniz tüm ürünlere %100 orijinal ürün garantisiyle sahip olabilirsiniz.

Fantom Professional’da görüp beğendiğiniz ve almayı düşündüğünüz temizlik setleri hakkında ekstra bilgi almak isterseniz dilerseniz müşteri hizmetlerimizle de iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz size bilgi almak istediğiniz ürün veya ürünlerle ilgili memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Temizliklerinize işlevsellik katacak olan temizlik seti satın alacaksanız Fantom Professional’daki modellere göz atmadan kararınızı vermemenizi tavsiye ediyoruz. Temizliğinizle fark yaratmak ve ışıldayan bir ortama sahip olmak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret edebilirsiniz.