MENÜ

Genellikle restoranlarda görmeye alışkın olduğumuz servis arabaları çok işlevli ürünlerdir. Fantom endüstriyel servis arabaları da restaurant, okul, hastanesi, otel gibi birçok işletmede kullanılabilmektedir. Sergilemek istediğiniz ya da taşımak istediğiniz ürünleri kolaylıkla taşıyabileceğiniz endüstriyel servis ürünleri, tekerlekli olması sebebiyle kolay bir kullanım sunmaktadır. Geniş yapıları sayesinde tek seferde birçok ürün taşıyan servis arabalarına sahip olmak istiyorsanız doğru adres Fantom Professional.

Fantom Professional Endüstriyel Servis Arabaları

Servis ve temizlik işlerinizi kolaylaştıracak olan endüstriyel servis arabaları arasından işletmenize en uygun ürünü Fantom Professional’da bulabilirsiniz. Kapasite ve model seçenekleriyle birçok alternatif bulabileceğiniz servis arabası çeşitlerimizi birçok sektörde, farklı şekilde konumlandırarak kullanabilirsiniz.

Fantom endüstriyel servis arabaları birden fazla bölüme sahip tasarımlı olarak üretilmişlerdir. Kolay bir şekilde kullanabilmeniz için tekerlekli olarak dizayn edilmişlerdir. Tekerlekleri sessiz bir şekilde çalıştığı için çevreye rahatsızlık vermemektedir. Üstelik tekerleklerinde tamponlar ve fren sistemi sayesinde de servis arabanızı herhangi bir yere çarpmadan da kullanabilirsiniz. Fren sistemi, eğimli yerlerde de servis arabanızı sabitlemenize imkan sağlayacaktır.

Hızlı ve pratik kullanımı ile işinizi kolaylaştıran Fantom Professional endüstriyel servis arabasını ister iç mekanda isterseniz dış mekanda da kullanabilirsiniz. Endüstriyel servis arabalarımız kaliteli malzemeden üretildiği için su, ısı ya da farklı maddelere karşı da dayanıklıdır.

Modern şekilde tasarlanmış Fantom Professional endüstriyel servis arabaları ile eşyaları en şık şekilde taşıyabilirsiniz.

Endüstriyel Servis Arabaları Nerelerde Kullanılır?

Endüstriyel servis arabalarının kullanım alanları oldukça geniştir. Lokantadan restauranta, otoüsten bahçeye daha birçok alanda işinizi kolaylaştırabilirsiniz. İşletmelerde ya da evde mutfaktan taşımak istediğiniz birçok ürünü aynı anda kolay bir şekilde taşıyarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ya da uzun bir otobüs yolculuğunda içecek ya da yiyecek gibi ikramları servis arabaları sayesinde düzenli bir şekilde sunabilirsiniz. Tabi ki kullanım alanları bu kadarla sınırlı değil. Bahçe keyfi yapmak istediğiniz zamanlarda yiyecek ve içecek taşımada da oldukça kullanışlıdırlar. Servis arabaları yalnızca kolay bir şekilde taşıma işlemi yapmanızı sağlamaz, aynı zamanda özellikle camdan üretilen şişe, tabak gibi birçok eşyanızın kırılmadan taşınmasını sağlar.

Endüstriyel servis arabaları farklı tasarımlara sahip oldukları için hepsiyle taşıyabileceğiniz malzemeler de değişiklik gösterebilmektedir. Bazı modeller yalnızca içecek taşımanıza imkan sağlarken, bazı modeller ise yiyecek taşımaya uygun olabilir. Bunun yanı sıra kimi seçenekler farklı türlerden ürünü taşımak için de uygundur. O yüzden endüstriyel servis arabası satın alacakken kullanım amacına uygun olan bir ürünü seçebilirsiniz.

Endüstriyel Servis Arabası Fiyatları

Fantom Professional endüstriyel servis arabalarını ulaşılabilir fiyat seçenekleriyle sizinle buluşturuyoruz. Sitemizde inceleyeceğiniz servis arabalarında kullanılan malzemeler ve ürünün özellikleri fiyatını etkileyen öncelikle detaylardan biridir.

Farklı seçeneklerden oluşan endüstriyel servis arabası modellerine Fantom sayesinde en uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.