MENÜ

Endüstriyel Atık Kovaları

Fantom Professional, duyarlı ve doğaya saygılı işletmelere endüstriyel atık kovaları ile geri dönüşüm çözümleri sunuyor. Atık ayırma özelliğine sahip, endüstriyel atık çöp kovası iş yeri, mağaza, alışveriş merkezi gibi birçok iç ve dış alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Siz de yaşadığınız çevreyi koruyor ve endüstriyel atık ürünleri için duyarlı davranmak istiyorsanız ihtiyacınız olan her şey yine Fantom Professional’da.

Doğa Dostu Çözümler

Geri dönüşüm özelliği bulunan çöp kovaları son derece sağlıklı ve yararlı ürünlerdir. Endüstriyel çöp kovasına atılan her şey geri dönüştürülerek, doğaya yeniden kazandırılıyor. Dikkat ettiyseniz gerek açık alan gerek kapalı birçok alanda endüstriyel atık için çöp kovası seçeneklerine rastlamışsınızdır. Dış alanlarda kullanılan atık kovası seçenekleri zarar görmemesi için genellikle daha dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.

Atık ürünleri geri dönüştürerek doğaya katkıda bulunmak için farklı renk seçeneklerinde plastik çöp kovaları bulabilmeniz mümkün. Kullanacağınız alana uygun endüstriyel atık kovası seçiminizi Fantom Professional kalitesiyle yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan atık kutularıyla birçok farklı atığı toplayabilmeniz mümkün olacak. Uzun yıllar kullanabileceğiniz çöp kovası doğa dostu adımlar atmış olacaksınız.

Endüstriyel Atık Nedir?

Bildiğiniz gibi gün geçtikçe gerek teknoloji olsun gerek sanayi olsun sürekli ilerlemektedir. Bu durumun avantajları olduğu kadar tabi ki dezavantajları da bulunmaktadır. Bir yandan artan dünya nüfusu sayesinde, tüketim de artmakta ve buna paralel olarak üretim de artmaktadır. Tüm bunlar olurken sanayi alanındaki faaliyetler doğaya zarar verebilmektedir. Bu durumla baş edebilmek için doğa dostu çözümler araştırılmaya ve uygulanmaya başlanmıştır. Sıfır atık ve geri dönüşüm sayesinde tekrar endüstriye kazandırılan atıklarla hem çevreyi korumak için bir adım atmış olunuyor hem de ekonomiye de katkı sağlanabiliyor.

Endüstriyel atık kavramının ne olduğunu ise şu şekilde açıklayabiliriz. Endüstri sektöründe kullanılan ya da işlem gören maddelerden artıp, sonrasında işlenemeyen maddeleri metaller, makineden artan yağlar ve maden atıkları endüstriyel atık olarak adlandırılmaktadır. Söz konusu atıklar, olması gerektiği gibi imha edilmediği sürece bazı sağlık sorunlarına ya da hastalıklara yol açabilmektedirler. Tabi bir de ekonomik boyutta vermiş olduğu zarar var.

Atık maddeler kendi içlerinde kategorisine göre sınıflandırılmış bir şekildedir. Bu gibi atıkları ilgili geri dönüşüm kutusuna bırakmak da çevremiz için atacağımız en önemli adımlardan biridir. Bu gibi önemli bir sorumluluğun bilincindeyseniz ve bu sorumluluğu herkese aşılamak istiyorsanız, Fantom Professional’un sunduğu atık kovaları arasından seçiminizi yaparak yaşadığınız dünyaya siz de katkıda bulunabilirsiniz.

Endüstriyel Atık Ürünleri Nedir?

Çevre dostu olan endüstriyel atık ürünlerini başlıca şu kategoriler altında inceleyebiliriz.

  • Plastik Çöp Konteyner: Plastik çöp konteynerları genellikle katı atıkları toplamak için ve muhafaza etmek için kullanılmaktadır. Modeline göre pedallı özelliğe sahip olarak ya da tekerlekli olarak ikiye ayrılmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilmiş olup insan sağlığını ya da doğayı tehlikeye atacak bir özelliğe sahip değildir.
  • Sıfır Atık Kovaları: Atık miktarının azaltılması ya da gereksiz kullanımlardan kaçınılması için yardımcı olan ürünlerdir. Amaç sıfır atıktır. Sıfır atık kovalarının içine atılan ürünler çevre ve insan sağlığı üzerinde olumsuz etkisi olmayacaktır.
  • Plastik Çöp Konteynerları: Plastik çöpkonteynerları katı atıkları toplamak için birebirdir. Tabi ki yalnızca toplamakla kalmamakta ve onları muhafaza da etmektedir. Bu modeldeki ürünler, ısıya karşı da dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Farklı ortamlarda kullanılabilmenin yanı sıra farklı ölçü ve renk seçeneklerine de sahiptirler.

Fantom Professional Endüstriyel Atık Kovası Çeşitleri

Fantom Professional’da ihtiyacınız olan tüm endüstriyel atık kovası seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Farklı modelleri bulunan seçeneklerimiz arasında dilerseniz tekli dilerseniz ikili olarak değişik tasarımlarımız mevcuttur. Çiftli olan modellerden bazıları birbirine bağlanabilmektedir. Böylece kullandığınız yerde ürünler gelişigüzel durmayarak, bir arada kalabilecek. Yani kendi atık istasyonunuzu kolay bir şekilde oluşturabilmiş olacaksınız.

Farklı kapasitelerde bulunacak olan atık kovaları dayanıklı materyalden üretilmiştir. Üstelik bazı modellerde kullanıma göre tekerli ya da tekerleksiz olarak farklılık gösterebilen kullanım türü de mevcuttur.

Fantom Professional atık kovaları içerisinde akıllı atık torba kilidi de mevcut. Ayrıca içine koymuş olduğunuz atık poşetleri kolay bir şekilde çıkarılabilir özelliktedir.

Endüstriyel atık kovalarını, endüstriyel mutfak ekipmanları grubuna da dahil edebiliriz. Başta sanayi tipindeki mutfaklar olmak üzere tüm yaşam alanlarımızda kullanılmaktadırlar.

Fantom Professional Endüstriyel Atık Kovası Fiyatları

Endüstriyel atıklar hem insan sağlığı hem çevre sağlığı için oldukça önemlidir. Doğal olarak bunların atıldığı çöp kutuları da önemli olmakta ve belli kalite standartlarında üretilmektedir. O yüzden bu ürünleri satın alırken güvenilir ve tecrübe sahibi olan marka tercihi yapılmalıdır. Fantom Professional bu konuda sizi hayal kırıklığına uğratmayacak olan bir markadır.

Fantom Professional’da bulacağınız endüstriyel atık kovası fiyatları kendi içerisinde farklılık göstermektedir. Modele ve hacmine göre değişen fiyatlar arasından hem ihtiyacınıza yönelik hem de istediğiniz fiyat aralığında bir ürün bulabileceksiniz. Bütçe dostu ve kullanıcı dostu ürünlerimizi satın alırken fiyat-model karşılaştırması yapılabilir, sonrasından satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fantom Professional ile Atık Çözümlerine Kolayca Ulaş

Ev, ofis, bahçe ya da farklı alanlarda kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz endüstriyel atık kovası tercihinizi Fantom Professional’dan yapabilirsiniz. Hem dış mekan hem iç mekanlarda değerlendirmek üzere onlarca farklı seçenekteki çöp kutusu sayesinde atık sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Bildiğiniz gibi sağlık ve çevre güvenliği ürünleri almamız için gayet yeterli bir detaydır.

Fantom Professional endüstriyel atık kovaları yıllardır ISO standartları göz önüne alındırılarak üretilmektedir. Tüm kalite, kontrol aşamalarından geçerek tarafınıza ulaştırılmaktadır.

İhtiyacınız olan özellikteki endüstriyel atık kovaları bütçenize uygun farklı fiyat alternatifleri ile Fantom Professional sayesinde ulaşılabilir. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri alışverişi sepetinize ekleyerek, alışverişinizi tamamlamak.