MENÜ

Fantom Professional size Horeca kanalında kaliteli ve kusursuz bir servis yapabileceğiniz ürünler sunmaktadır. Sektörde köklü bir yeri bulunan ve güven oluşturmuş olan Fantom Professional sayesinde restauranttan cafeye, otelden farklı hizmet sektörlerine kadar birçok yerde pratik ve kolay şekilde sunum yapabileceğiniz ürünler ile size servis imkanı sunmaktayız. Siz de Horeca ürünlerine hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Fantom Professional olarak Horeca kanalının en kullanışlı ürünlerini, cazip fiyat seçenekleriyle size sunmaktayız. Sitemiz üzerinden bu ürünlere kolaylıkla ulaşarak, güvenli ve avantajlı bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet sektörü müşteri memnuniyeti oranı yüksek ve hata oranı en aza indirgenmiş bir servis sunmayı hedeflemektedir. Durumu böyle olunca sizi yarı yolda bırakmayacak ve servisinizi daha kaliteli şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak olan ürünler ile tanışmalısınız.

Fantom Professional Horeca kategorisinde yer alan tüm ürün listemizi inceleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Horeca Ürünleri Fantom Professional Kalitesiyle

Horeca ürünler kategorisinde otellerin, restoranların, kafelerin ihtiyaç duyduğu ürünlerin yanı sıra kurumsal çözümler de sunmaktayız. Profesyonel bir hizmet almak için Fantom Professional’ı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi, kurutma askılığı, ütü masası gibi birçok ürün sunmaktayız.

Horeca sektöründe ihtiyaç duyulan birçok malzeme ve tamamlayıcı ürün sayesinde hizmet kalitenizi arttırarak, zamandan da tasarruf sağlayabilirsiniz.

Fantom Professional Horeca Ürünler

Fantom Professional size farklı sektörlerde kullanmanız için farklı ürünler sunmaktadır. Her biri kullanışlı olan bu ürünler ile hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Horeca kanalı için sizler sunmuş olduğumuz tüm ürünleri detaylı bir şekilde inceleyelim.

Otel odalarının olmazsa olmazları arasında yer alan servis tepsileri horeca ürünleri arasında en çok kullanılan seçeneklerden biridir. Hemen hemen her otel misafiri bu servis tepsinini kullanmaktadır. Bu profesyonel ikram tepsileri Fantom Professional’da farklı formlarda ve boyutlarda ikram tepsileri bulunmaktadır. Kullanım alanına göre modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz. Servis tepsileri ile genellikle su, kahve, çay gibi ikramlarda kullanılmaktadır. Boyut olarak büyük olan servis tepsilerinde kettle, fincan, şeker gibi malzemeleri koymak için bir bölüm de yer almaktadır. Fantom Professional ikram tepsisi seçenekleri kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Örneğin gövde kısmı ABS’den ya da melaminden oluşan seçenekler bulabilmeniz mümkün. Tasarım olarak ise oldukça modern bir görünüme sahiptirler.

Güvenli bir kullanım sunan ikram tepsilerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kettle tabanının ve şarj kablosunun tepsiye sabit bir şekilde olması kullanımda kolaylık sağlamaktadır.  

Horeca ürünleri arasında sıklıkla kullanılan ürünlerden biri de kettle yani su ısıtıcıdır. Fantom Professional kettle seçenekleri arasında abs malzemeden ve çelik malzemeden üretilen gövde tasarımları bulunmaktadır. İki ürün de paslanmaz çelik gizli reziztans ile uzun süreli kullanım sunan ürünlerdendir. Güvenli bir kullanımı deneyimlemeyi sağlayan su ısıtıcılar emniyet sistemine sahip olduğu için susuz şekilde çalışmanın önüne geçmektedir. Bunun yanı sıra içerisindeki su kaynadıktan sonra otomatik bir şekilde kapanabilmektedir.

Fantom Professional kettle modelleri otel odalarının adeta vazgeçilmezlerindendir diyebiliriz. Özellikle çay ve kahve hazırlarken sıcak su ihtiyacını karşılayan kettlelar günün her saati kullanılabilmektedir. Bu yüzden her an kullanıcıların elinin altında olmasında fayda var.

Horeca ürünleri arasında yer alan kettle modellerimizde kablosuz kullanım sunan modeller de bulunuyor. Hızlı ve güvenli bir seçim yapmak istiyorsanız sitemizdeki tüm kettle seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Horeca kanalında özellikle hastanelerde, otellerde banyolarda ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de saç kurutma makinesidir. Misafirlerin saçlarını kolay bir şekilde kurutabilmeleri için Fantom Professional size kullanışlı seçenekler de sunmaktadır. Özellikle duvara monte edilebilen saç kurutma makineleri yerden de tasarruf ettirdiği için istenilen ortamda kolayca konumlandırılabilir. Üstelik fazla ısınmaya karşı kendisini de korumaya alarak otomatik bir şekilde kapanmaktadır.

Fantom Professional olarak Horeca ürünleri kategorisinde sizlere sunduğumuz seçenekler tabi ki bu kadarla sınırlı değil. Ütü masası seçeneklerimiz de işinizi oldukça kolaylaştıracak ürünlerdendir. Ütü yaparken eşyaları da koyabilmek için raf sistemi sunan modellerimizi sitemizden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Horeca Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Siz de müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı Horeca ürünleri kategorisinde hizmet almak istiyorsanız Fantom Professional kalitesiyle bir an önce tanışabilirsiniz. Tüm ürünlerimize online mağazamız üzerinden ulaşarak, eksikleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Horeca ürünleri genellikle hizmet sektöründe kullanıldığı için Fantom Professional gibi kaliteli markaları tercih etmekte fayda var. Çünkü hem satıştan önce hem satıştan sonra ihtiyacınız olduğu her an iyi bir hizmet alabilirsiniz.

Fantom Professional web sitesini ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Horeca kategorisinde yer alan ürünlerimiz hakkında ürün açıklamalarını okuyabilir, ihtiyaç duymanız halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Almış olduğunuz ürünleri uzun süre, güvenle kullanmak istiyorsanız Fantom Professional’ı tercih edin ve işinizi şansa bırakmayın. Sürekli güncellene ürün yelpazemize ve güncel fiyatlarımıza web sitemiz üzerinden ulaşarak kaliteye en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.