MENÜ

Otel Tipi Su Isıtıcı Modelleri

Otel odalarında müşterilerinize tıpkı ev konforunun rahatlığını sunmanıza yardımcı olacak otel tipi su ısıtıcı seçeneklerine Fantom Professional kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Otel tipi su ısıtıcı modelleri ve çeşitleri hakkında detaylı bilgi için sitemizde su ısıtıcıları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Birçok evde mutfaktaki olmazsa olmaz ev aletleri arasında bulunan su ısıtıcılar otel odalarında da müşteriler tarafından aranılan eşyalar arasındadır. Tatilde de çay, kahve keyfinin yarıda kalmamasını isteyen kişiler tarafından günün her saati kullanılmaktadır. Sadece çay, kahve içmek isteniyorsa, sıcak su ısıtmak için su ısıtıcılar harika birer alternatiftir. Sıcak içecekler için sürekli odadan dışarı çıkmaya gerek bırakmayan bu ürünlerin müşterinin elinin altında hazır olarak bulunması hızlı ve pratiktir.

Fantom Professional Otel Tipi Su Isıtıcısı

Sıcak suyu en hızlı ve en kolay şekilde ısıtabilen otel tipi profesyonel su ısıtıcılar Fantom Professional’da farklı model ve tasarımda karşınıza çıkmaktadır. Görünüm olarak her ne kadar farklı özelliklere sahip olsalar da hepsinin görevinin su ısıtmak olduğunu söyleyebiliriz. Bir de bazen modeller arasında kapasite farklılıkları söz konusu olabilmektedir. Ama genellikle otellerde tercih edilen modellerin 1 Litre ve 1.2 Litre hacme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Fantom Professional otel tipi su ısıtıcılar paslanmaz çelik rezistans malzemeden üretilmiştir. Çelik su ısıtıcısı daha uzun ömürlü kullanıma sahip olabileceği gibi daha sağlıklı da olacaktır. Su ısıtıcı modellerimiz arasında kullanıcılara pratiklik sağlamak için kablosuz kullanıma sahip seçenekler de bulunuyor. Suyunuzun hızlı bir şekilde kaynamasını sağlayacak olan modellerimiz gizli rezistans özelliğinin yanı sıra yüksek ısı emniyeti ile oldukça güvenlidir. Hatta içinde su yokken çalışmayarak kimseyi tehlikeye atmamaktadır. Ayrıca içine konulan su kaynadığı zaman otomatik olarak kapandığı için bu sayede oldukça emniyetlidir.

Tüm yaşam alanlarında size kolaylık sağlayan Fantom Professional, otel tipi ısıtıcı modelleri ile beklentilerinizi karşılayacaktır. Dilerseniz üretmiş olduğumuz su ısıtıcıları kettle tepsisi yani su ısıtıcısı tepsisi ile beraber de kullanabilirsiniz. Örneğin su ısıtıcılara özel olarak hazırlanmış olarak kaliteli masif kayın ve ahşap malzemeden üretilen tepsileri tercih edebilirsiniz. Eğer su ısıtıcıları tepsi ile kullanmayı düşünüyorsanız, kablolu kullanımda da kolaylık sağlaması için tepsinin alt katında kabloya uygun bir kısım da bulundurulmasına dikkat edilmelidir.

Fantom Professional Otel Tipi Su Isıtıcı Fiyatları

Su ısıtıcı satın alırken iyi bir marka tercih edilirse uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Önemli olan işlevi olduğu için sürekli olarak değiştirilmesi pek tercih edilmeyen eşyalardan biridir. Fantom Professional’da farklı fiyat seçeneklerine sahip birçok su ısıtıcısı modeli bulabilirsiniz. Modellerimiz kendi içlerinde su haznesi hacmine, tasarımına, teknik özelliklerine ve üretilirken kullanılan materyale göre farklılık göstermektedir. Eğer kafanızda bir bütçe belirlediyseniz, tüm modellerimizi inceleyerek, özelliklerini karşılaştırarak seçim yapmayı kolaylaştırabilirsiniz. Fiyatlar dönem dönem değişebilmekte olup, sitemizde şu an görmüş olduğunuz tüm fiyatlar günceldir.

Fantom Professional’dan yapacağınız otel tipi su ısıtıcı alışverişlerinizde sizlere sunmuş olduğumuz farklı ödeme seçeneklerinden dilediğiniz birini seçerek alışverişinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri kapınıza kadar özenli bir şekilde gönderiyoruz. Otel tipi su ısıtıcı seçeneklerine Fantom Professional kalitesiyle sahip olmak için web sitemizi ziyaret ederek, pratik ve güvenli bir şekilde alışverişinize başlayabilirsiniz.

Otel Tipi Su Isıtıcı Nasıl Olmalıdır?

Otel tipi su ısıtıcı tercih edilecekse bazı dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Otelde kullanılacak olan su ısıtıcıların ortalama 1L-1.2L kapasiteye sahip olması gerekmektedir.
  • Hem hijyenik olması açısından hem de daha kolay bir şekilde temizlenebilmesi için çelik gövdeye sahip ve rezistans kısmı gizli ve aynı şekilde çelik olan modeller tercih edilebilir.
  • Kullanıcıların elinden kaymayacak şekilde malzemeden üretilmesi gerekmektedir.
  • Tabi ki en önemli detaylardan biri de kapalı sisteme sahip bir tasarımı olmasıdır.
  • Otellerde tercih edilen su ısıtıcılar birçok kişi tarafından kullanıldığı için ürünün kapak kısmının paslanmaz ve zarar görmeyecek olan bir malzemeden üretilmesi sağlıklı olacaktır.
  • Su ısıtıcılar tepsi ile birlikte kullanılacaksa eğer tepsinin porselen, cam, ahşap veya paslanmaz çelik özellikte olması gerekmektedir.
  • Kolay bir temizleme için, su ısıtıcılar farklı ürünlerin de olduğu tepsilerde kullanıldığında tepsinin bölmelerinin iç kısmında eğim olması kolaylık sağlayacaktır.