MENÜ

Fantom Professional’da bulunan, birçok işletmenin depo, ofis, mutfak, arşiv gibi alanlarında kullanılan raf sistemleri düzenli bir depolama imkanı sunmaktadır. Özellikle dar alanlarda maksimum depolama imkanı sunan plastik raf sistemleri sayesinde dilediğiniz tüm malzemeleri kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

Raf sistemi, birçok alanda düzenin sağlanması için önemlidir. Hemen hemen her ortama uygun bir şekilde ve büyüklükte depo raf sistemleri mevcuttur. Raf sistemi seçerken, raflara konulacak malzeme ve rafın konulacağı alanın büyüklüğü göz önünde bulundurulmalıdır. 

Raf Sistemleri ile Dağınıklıkta Kaybolmayın

Açık ya da kapalı depo rafı sayesinde kısıtlı ya da dar alanlarınızı iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Fantom Professional açık ve kapalı raf sistemleri ile eşyalarınızı ve malzemelerinizi dilerseniz gruplara ayırarak düzenleyebilirsiniz. Hatta dilerseniz raflarda kutu, saklama kapları ya da sepet gibi dekorasyon ürünleri kullanarak da hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Hatta bunun için farklı dekoratif ürünlerden de yararlanabilirsiniz. 

Fantom Professional Raf Sistemleri ile Pratik Çözümleri

Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden Fantom Professional, raf sistemleri konusunda ihtiyaçlarınıza yönelik, uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Raf sistemleri konusunda uzman çözümler sunan Fantom Professional, kalitesinden ödün vermeden dilediğiniz ortamlarda size kolaylık sağlar. 

Açık raf sistemi ve kapalı raf sistemlerini uygun fiyatlar ile size sunan Fantom Professional, sizi optimum çözümlere ulaştırmaktadır. Seçeceğiniz raf sisteminin modeline göre fiyatı da değişiklik gösterebilmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Fantom Professional’da ihtiyacınız olan raf sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Fantom Professional Raf Sistemleri Özellikleri

Fantom’da hem açık hem kapalı raf sistemi bulunmaktadır. Güvenli ve düzenli bir şekilde depolama imkanı sunan raf sistemleri gerek küçük hacimli gerek büyük hacimli malzemeleriniz için özel olarak üretilmiştir. 

Farklı katlardan ve raf bölmelerinden oluşan raf sistemlerini kullanmak istediğiniz mekana göre seçebilir, isterseniz kat sayısını arttırıp, azaltabilirsiniz. Bunun yanı sıra opsiyonel olarak takoz sistemi de sunulmaktadır. Bu doğrultuda kullanıcılar isterse raf sistemlerini zeminden 10 cm yükseltebilmektedir. 

Fantom Professional raf sistemleri kaliteli malzemeden üretilmişlerdir. Gövde kısmı tamamen plastiktir. Bu sayede iç ve dış mekanlarda da tercih edilebilir. Plastik raflar, malzemesi sayesinde paslanma gibi durumlara maruz kalmamaktadır. Üstelik plastik olduğu için suya maruz kaldığında ya da suyla temizlendiğinde de olumsuz bir şekilde etkilenmemektedir. Sitemizde bulacağınız raf sistemleri sadece suya değil, ısıya karşı da dayanıklı Poli Propilen malzemeden üretilmiştir.

Raf Sistemlerinin Avantajları

Günümüzde birçok işletme depolama konusunda alanın kısıtlı olabilmesi nedeniyle sıkıntılar yaşayabilmektedir. Bu yüzden depolama konusunda gelişmiş çözümlere ihtiyaç duyabilmektedir. 

Raf sistemleri, üst üste konumlandırılabildikleri için minimum yer ile geniş depolama imkanı sunmaktadır. Depolama konusunda yardımcı olurken, alanların düzenlenmesine de yardımcı olmaktadır. Bu sayede raflara konulan ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşılabilir ve ürün denetimi de daha kolay bir şekilde yapılabilir. Bu da işlerin daha verimli bir şekilde organize edilmesini sağlayabilir. 

Küçük alanlarda, büyük alan kapasitesi sunan raflar sayesinde birçok ürüne yer açabilirsiniz. Yani raflar sayesinde ekstra alan açabilirsiniz. 

Rafları belirli alanlarda değil, hemen hemen her ortamda kullanabilmek mümkündür. Hatta sadece işletmelerde değil, kimi zaman evlerde bile raf sistemleri tercih edilebilmektedir. 

Raf Sistemleri Nereden Satın Alınır?

Uzun vadede kullanılabilecek ve dayanıklı malzemeden üretilen raf sistemlerine Fantom Professional kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Sade ve kullanışlı tasarıma sahip farklı raf sistemleri ile ihtiyacınız olan pratikliğe kavuşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz raf sistemlerinin özelliklerini sitemizden inceleyerek, ihtiyacınız olan ürüne karar verebilirsiniz.