MENÜ
Temiz, Kirli Çamaşır Arabası

Çamaşır toplama arabaları, işlerin çok daha hızlı ve kolay ilerlemesini sağlamak amacıyla tasarlanmış basit ama oldukça işlevsel ürünlerdir. Bu arabalar başta oteller olmak üzere, hastane, okul ve yurt gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Çamaşır arabası sayesinde temiz ve kirli çamaşırlar çok daha hızlı biçimde taşınabilmektedir. Organizasyon açısından oldukça önemli olan bu arabalarda genellikle çarşaf, havlu, yastık kılıfı gibi eşyalar taşınmaktadır.

Odalarda bulunan kirli çamaşırlar toplanarak arabaya yerleştirilirken, yine arabanın farklı bir bölmesinde bulunan temiz çamaşırlar ise istenen şekilde organize edilmektedir. Personel açısından önemli bir işlev sunan bu araçlar, iş yükünü ciddi boyutlarda azaltabilmektedir.

Fantom çamaşır toplama arabası modelleri sayesinde, işletmelerdeki kirli, temiz çamaşır değişimleri çok daha kolay ve hızlı biçimde gerçekleştirilmektedir. Kaliteli ve hafif malzemelerden üretilen bu arabalar aynı zamanda oldukça sessizdir. Tekerlekleri sayesinde pratik bir şekilde bir noktadan diğerine taşıyabileceğiniz bu arabalar birçok farklı seçeneğe sahiptir.

Çamaşır Arabası Modelleri

Fantom Professional tarafından üretilen çamaşır arabaları farklı birçok seçeneğe sahiptir. Bu farklılar arasında dikkat çekici olanı ise tek ya da çift bölmeli olmasıdır. Bu noktada yalnızca kirli çamaşır toplama işlevini ya da sadece temiz çamaşır toplama işini gerçekleştirmek için tek bölmeli araçlar tercih edilebilir. Bu araçlar çok daha ergonomik modellerdir. Bununla birlikte birçok işletmede hem kirli hem de temiz çamaşırların taşınabileceği çift bölmeli çamaşır arabaları tercih edilmektedir. Bu arabalar modeline bağlı olarak 200 ila 300 kg arasında ağırlık taşıyabilmektedir. Sessiz biçimde çalışan tekerleklere sahip olan çamaşır arabaları, müşterilerinizi rahatsız etmeden işlerin bitirilebilmesini sağlar.

Frenli tekerlekleri bulunan çamaşır arabaları özellikle eğik zeminlerde önemli bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra çarpmalara ve darbelere karşı dayanıklı olan bu arabalar, uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılabilmektedir. CPP malzemeden üretilen plastik çamaşır arabası modelleri hem son derece hafiftir hem de oldukça dayanıklıdır. Bu sayede hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Suya ve ısıya dayanıklı olmasıyla dikkat çeken çamaşır arabaları, ergonomik tasarımlara sahiptir.

Çamaşır Arabası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Çamaşır toplama arabası birçok farklı işletmede kullanılabilir. Bu arabalar oldukça işlevsel olmasının yanı sıra hafif, sessiz ve kolay kullanıma sahiptir. Peki, işletmeniz için çamaşır arabası alırken nelere dikkat etmeniz gerekir?

Çamaşır arabası seçimi yapmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, işletmenizin kapasitesidir. Ne kadar fazla misafir ağırlıyorsanız, o kadar büyük bir çamaşır toplama arabası tercih etmeniz gerekebilir. Büyük otellerde ve çok fazla misafirin kaldığı işletmelerde büyük arabalar zaman açısından önemli kazanımlar sağlayacaktır. Çamaşır arabasının kapasitesinin yanı sıra üretim materyallerine de dikkat edebilirsiniz. Üretim materyalinin kaliteli olması, arabaları çok daha uzun süreler boyunca kullanmanıza yardımcı olacaktır. Eğer eğik bir düzlemde kullanılacaksa tekerleklerde fren olması da faydalı olacaktır.

Eğer işletmeniz çok daha düşük kapasiteli ve küçük bir alana sahipse, tek bölmeli çamaşır toplama arabası tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Son olarak çamaşır toplama arabası fiyatlarına da dikkat etmeniz gerekir. Kaliteli materyallerle üretilen ve düşük maliyetlere sahip çamaşır arabaları, uzun yıllar boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Fantom Professional, işletmenizde kullanabileceğiniz birçok farklı çamaşır arabası modeline sahiptir. Bu modellerin her biri farklı özelliklere ve farklı kapasitelere sahiptir. Bu sayede tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak bir seçenek bulabilirsiniz. Fantom güvencesiyle üretilen bu ürünleri için hemen sipariş oluşturarak, kaliteli bir çamaşır toplama arabasına sahip olabilir ve işletmenizde iş verimliliğini artırabilirsiniz.